New York Jets 27, Buffalo Bills 23

Na zápas som sa veľmi tešil, možno to bolo prehnanými očakávaniami, ale bol som sklamaný. Jets nastúpili namotivovaní, hrali agresívne a miestami až zákerne. Súboj bol poznačený mnohými zraneniami a jedným z postihnutých bol aj Darnold. Na strane Bills to zase najviac odniesol Hauschka, čo ešte viac rozhodilo už aj tak krívajúci špeciálny tím. Ten bol znova hrobárom šancí na výhru. Allen síce nepredviedol tak dobrý výkon ako minule, ale prehru mu nemôžeme dávať za vinu, hoci urobil niekoľko nováčikovských chýb. Za tragicky hrajúcou líniou a nefunkčnou behovou hrou, robil čo mohol.

Nevzdávam sa nádejí a očakávania presuniem na zápas s Lions. Ak v Buffale nebude snehová kalamita, mohli by sme vidieť pekný futbal. Zabrať bude musieť Edmunds, pretože jeho parták Milano je vyradený do konca sezóny. Ešte pozornejšie teda budeme sledovať QB útoku aj obrany.
Z technických príčin tento týždeň neuverejníme rozhovor so Slavkom. Priblížim vám aspon pár jeho postrehov:

 

Jets přijeli s přesvědčením, že naše porazí, s velkým odhodláním a brali zápas tak trochu jako krevní mstu za výprask, který dostal doma.

Zápas byl pro mě zajímavý, líbil by se mi, nebít množství zranění na obou stranách, výsledek mi až tak nevadil.

Bills vstoupili do zápasu dobře, ale v závěru poločasu chybovali a soupeř snížil na lichotivý poločasový výsledek.

Jets v druhém poločase vytáhli hráče na devítku a tím umlčeli běhy Allana.

V poslední čtvrtině začala defenzíva blitzovat, co byla chyba. Darnold odhadzoval rychle a využil to na touchdowny.

Andre Holmes byl špičkový hráč speciálního týmu a naši přepadali v returnech a selhal i Hauschka, ale nebyl v pohodě už před utkáním a utrpěl i zranění a jako celek nás speciální tím potopil.

Musím pochválit Edmundse. Nejen za intercepci. I kdybych chtěl hledat na jeho hře chybu, nenašel bych ji.

Já o sobě tvrdím, že nemám oblíbence, ale v této sezoně jsem si oblíbil dva hráče, Milana a Tarona Johnsona. Oba jsou po operaci, už tuto chybu neudělám a žádného dalšího hráče si neoblíbím.

Whiteovi zápas vůbec nevyšel, útočníci hráli dobře a Darnold házel přesne. White nechtěl riskovat faul a spoléhal na chybu, co mu nevyšlo.

Ofenzivní linie hrála ještě hůř než obvykle a nefungovala protekce ani impakt.
McCoyovi začíná období s jménem hamstring. Tyto problémy mívá skraje sezony a pak v období hamstringu.

Allen nezklamal, neudělal krok vzad, ale spíš úkrok stranou. Musí se naučit, že nemůže všechno spasit sám.

Zákrok na Hauschku bol hrozný a stěžoval si i Pegula. Na místě byla 15 yardová penalta, ale nestalo se.

Naše defenzíva je třetí nevýkonnější v NFL a Staforda by měla zastavit. Pravděpodobně bude mít problémy Allen, protože Lions mají již materiál, aby se na něj připravili. Bude muset mýt vyšší úspěšnost hodů. Pomodlím se za něj a snad to dotáhne do vítězství. Možná zase rozhodne poslední drive a já věřím, že v náš prospěch.