Florida Panthers vs. Buffalo Sabres 3:2pp

1. třetina
BUF – 10:55 – Jeff Skinner (Reinhart, Eichel)
FLA – 18:32 – Jared McCann (Matheson, Vatrano) PPG
2. třetina
BUF – 22:41 – Samson Reinhart (Eichel, Ullmark) PPG
3. třetina
FLA – 51:56 – Yevgeni Dadonov (Huberdeau, Yandle) PPG
prodloužení
FLA – 62:26 – Aleksandr Barkov (Huberdeau, Ekblad)

James Reimer 22/24
Linus Ullmark 40/43

Ani druhé utkání v teplé Floridě výhru nepřineslo. Buffalo nechalo hodně sil v klání s Tampou a jelikož z něj opadla ona vítězná euforie, na kluky také konečně dolehla únava. Tomu rozhodně nepomohl ani počet fanoušků v Sunriské hale. Buffalští příznivci tam měli dost možná i převahu. Každopádně publikum spíše připomínalo přátelský zápas juniorských celků.

Šavle příliš nestíhaly tempo Panterů, opět zbytečně faulovaly a nechávaly Ullmarka dělat práci za dva brankáře. Přesto se do vedení dostalo Buffalo. Sam Reinhart nabírá v posledních duelech formu, což potvrdil i proti Floridě, když se po Eichelově bojovností ujal kotouče, svým pasem nalezl Skinnera, jenž se v jednoduché pozici nemýlil.

Domácím se podařilo vyrovnat ke konci třetiny. V přesilové hře překonal Ullmarka McCann. Buffalo si vzalo vedení v druhé třetině zpátky. Ullmark rozehrál kotouč na Eichela, ten projel mezi hráči Panthers jako nůž máslem, poslal puk na Sama, který další kachnou opět trefil kotouč do domácí svatyně. Mrtvá hala v Sunrise se dočkala další branky devět minut před koncem třetí třetiny. Opět se Panteři prosadili během přesilové hry, tentokrát Ullmarka překonal Dadonov.

Utkání dospělo až do prodloužení, kde se hrál velmi opatrný hokej. Nakonec udělalo chybu Buffalo, Eichel se zapomněl za brankou, nepřebral si svého hráče, kterým byl Alexander Barkov, jenž měl díky Eichelově zaváhání jednoduchou práci s posláním kotouče do sítě.

Sestava:
Skinner-Eichel-Reinhart
Thompson-Mittelstadt-Okposo
Berglund-Sobotka-Pominville
Rodrigues-Larsson-Girgensons

Dahlin-Ristolainen
Bogosian-Beaulieu
Pilut-Nelson

Ullmark

Highlights: