Musím říci, že sám sice napíši většinou o utkáních dost materiálu, ale je poměrně logické, že uveřejněním můj zájem o opětovné přečtení toho, co jsem napsal, nevzroste. Pokaždé se ale velice těším na příspěvky kolegy, spoluautora a spoluprovozovatele stránek, Dalibora Ďuráka. A myslím, že si také zaslouží vaši pozornost.

V tomto článku najdete v mozaice všechny články Daliho k jednotlivým utkáním. Asi vám nezabere moc práce se v mozaice vyznat a také si uvědomit, že pokud má Dali na obrázku zvednutý palec, Bills v utkání vyhráli. Výběr obrázků do rubriky je velice pečlivý, málokdy se ale trefím do Daliho přání. Ač to na první pohled nevypadá, obrázek do rubriky vzniká jinak než do ostatních rubrik a je navzdory použití řady rutin a matric stále hodně pracný. Během práce kombinuje tři obrázkové formáty a vždy se skládá nejméně z 8 vrstev, které jsou nakonec ve čtyřech postupných krocích sloučeny.

Návštěvnost jednotlivých článků není taková, jakou by si články zasloužily, ale důvod je prostý – s obsahem článku se mohou čtenáři seznámit také v zápasovém souhrnu. Zároveň je potřeba brát jako pozitivní věc, že sledovanost Daliho 1-st Windownů během sezóny soustavně (byť s pár dramatickými výkyvy) stoupala. Byla slabá až do domácího utkání Bills se Saints. Pak se to zlomilo a situace se zlepšila. Je zajímavé, že nejnavštěvovanější a nejméně čtený článek se pojí s New England Patriots. Zatímco první zápas najvštívilo rekordní množství čtenářů, o druhý prakticky nebyl zájem (na vině bude zřejmě posunutý termín uveřejnění).

Bude fajn, pokud v komentářích zanecháte vzkaz, či jinak okomentujete (na nfl.cz, fb buffalo bills cz/sk), zda se vám články Daliho líbí, jak vám vyhovuje formát a jestli by neměl dostat více prostoru či jinak upravit, případně rozšířit, příspěvky.

V každém případě všem čtenářům velice děkujeme a těšíme se na další sezónu a dalších alespoň dvanáct Daliho zdvižených palců.