Situace se zraněnými obránci začíná nabírat zajímavých a místy příjemných i nepříjemných rozměrů. Jake McCabe a Casey Nelson byli zapsání na listinu dlouhodobě zraněných hráčů, oba jsou momentálně označení jako week-to-week, čili by mělo tvat minimálně týden, než se vrátí do akce, avšak spíše se počítá s cca dvěma týdny. To zatím nechává u Sabres Lawrence Piluta, který si svou hrou rychle získal fanoušky celku z Queen City. Většina z nich doufá, že Pilut zůstane u týmu i po té, co se do akce vrátí oba zranění, co by mělo způsobit poslání Nelsona na farmu.

Jenže pozor pozor, blíží se jedna velká premiéra! Nezapomněli jste náhodou, že kromě Shearyho přišel do Sabres také Matt Hunwick? Ano, ano, Hunwick se zotavuje s podivného zranění krku, a je zapsán již pouze jako day-to-day. Pokud se mu podaří stabilizovat se v týmu, měl by to být právě on, kdo pošle Nelsona do Rochesteru. I stav Marca Scandelly se již lepší, a příští, popřípadě přespříští zápas by se mohl opět vrátit do akce.

Pokud by Šavle měly k dispozici všechny obránce, mohla by jejich sestava tedy vypadat nějak takto:

McCabe-Ristolainen
Bogosian-Dahlin
Beaulieu-Hunwick
Scandella

To nám prozatím nedává prostor pro Piluta a jak jsem již zmínil, posílá Nelsona na párek do Rochesteru. Bude zajímavé sledovat, jak se celá situace s obránci vyvine, jelikož McCabe, Ristolainen, Dahlin, Bogosian a Beaulieu hrají velmi stabilně dobře. Problémy má Marco Scandella, který by si relativně mohl vytáhnout černého Petra. Všechno záleží na zdravotním stavu beků, každopádně kdo by čekal, že z patrně nejhorší obrany NHL se ta naše stane jednou z těch nejlepších?

Abych doplnil Injury Report, Jason Pominville je již připravený hrát, což by mělo alespoň trochu pozvednout kvalitu mid six, tedy druhé a třetí lajny. Scott Wilson je stále mimo na neurčitou dobu.