Dnes se otevírá trh s volnými hráči v NHL. Buffalo by mělo být poměrně dosti aktivní. Očekává se trade Ryana O’Reillyho, oficiální potvrzení podpisu Cartera Huttona i nějaká další možná překvapení. Vše vypukne zde na webu v 17:30. Nezapomínejte průběžně aktualizovat stránku, jelikož to sama neumí!
____________________________________________________________________________________________________

08:35 – A ta největší bomba se samozřejmě odehrála pozdě v noci! Ryan O’Reilly se nakonec přeci jen stěhuje do St. Louis Blues! Buffalo za něj získává volbu v prvním kole draftu 2019, volbu v druhém kole draftu 2021, Vladimíra Sobotku, Patrika Berglunda a Tage Thompsona!!!

23:10 – Dnes už se evidentně nic nestane. Pokračovat budeme zítra.

20:50 – Šavle se ani dle slov Botterilla nechystají v blízké době nabídnout nějakému týmu trade.

20:40 – Jason Botterill právě teď prohlásil, že trh je otevřen pouze dvě hodiny, a tak ještě není vše hotovo. Zároveň však v nejbližší době nic neočekává.

20:00 – Jason Botterill sklízí chválu. Nastavil cenu za Ryana O’Reillyho velmi vysoko a nenechal se ukecat, aby šel pod nastavenou sumu. Proto je St.Louis i Montreal mimo hru. Botterill však stále přijímá telefonáty na O’Reillyho adresu.

19:47 – Brandon Hickey, kterého Šavle získaly v trejdu s Arizinou za Hudsona Faschinga, podepsal s Buffalem dvouletou – nováčkovskou smlouvu.

19:18 – Další podpis byl potvrzen Buffalem! Scott Wedgewood podepsal s Buffalem jednoletý dvoucestný kontrakt. Wedgewood by se měl stát jedničkou v Rochesteru. 

19:10 – Tavaresova smlouva je na sedm let s ročním výdělkem 11 milionů dolarů! Týmy včetně Buffala se začínají dotazovat na Williama Nylandera, na kterého Toronto ztrácí finanční prostředky.

19:01 – Tak přece se to Botterillovi povedlo! Scott Wilson zůstává v Buffalu! Podepsal s ním dvouletý kontrakt. Ročně by si měl přijít na 1,05 milionů dolarů.

18:58 – John Tavares zřejmě míří do Toronta… tohle bude Buffalo bolet.

18:56 – New York Islanders nabízeli Huttonovi zhruba o 500 000 dolarů navíc. Hutton si však vybral Sabres.

18:54 – „Ve hře bylo 6-7 týmů, ale Buffalo mi nejvíce ze všech vyhovovalo.“ Carter Hutton v jednom z úvodních rozhovorů pro NHL Network.

18:46 – Carter Hutton je oficiálně potvrzeným hráčem Sabres! S klubem se dohodl na tříleté smlouvě s ročním příjmem 2,75 milionů dolarů. Parádní podpis Botterilla!

18:42 – Je potvrzeno, že Tavares nepodepíše s Islanders. Botterill zřejmě brzy obdrží telefonát.

18:35 – Bývalý brankář Sabres Chad Johnson se dohodl na jednoletém kontraktu se St. Louis.

18:33 – Montréal by měl být z bojů o O’Reillyho fuč. Je vidět, že cena Botterilla byla vysoká a týmy se nakonec rozhodli ji neakceptovat. Šance na setrvání O’Reillyho v Buffalu tak vzrostly.

18:31 – Grabner k Sabres nepůjde. Podepsal smlouvu s Arizonou.

18:14 – Šavle zatím nic oficiálního nepotvrdili. Stále se musí čekat.

18:00 – Trh s volnými hráči se právě otevřel!

17:54 – Do hry o Ryana O’Reillyho se mohou vložit i New York Islanders. Ti totiž dost možná přijdou o Johna Tavarese a budou nutně potřebovat centra.

17:40 – Tyler Bozak by měl mířit do St. Louis, což je potencionální konec pro příchod Ryana O’Reillyho k Blues.

17:34 – Spekuluje se nad několika jmény, o které má GM Jason Botterill zájem. Mezi nimi jsou nově Patrick Maroon a Michael Grabner.

17:30 – Je mi ctí vás přivítat u live přenosu z otevření trhu s volnými hráči. Něco mi říká, že to bude výživné.

16:20 – První dva neoficiální podpisy jsou známe, a je to opravdu velká paráda! Botterill údajně podepsal tříletý kontrakt s brankářem Carterem Huttonem, s ročním výdělkem 2,75 mil.dolarů. To je o dost méně, než se předpokládalo. Čekalo se, že Hutton dostane smlouvu okolo 4 milionů dolarů. I druhý neoficiální podpis se týká brankářského postu. Botterill údajně podepsal jednoletý dvoucestný kontrakt se Scottem Wedgewoodem. Ten by měl působit s Adamem Wilcoxem v Rochesteru.