Buffalo Bills 3, Jacksonville Jaguars 10

Po dlouhých sedmnácti letech okusili Buffalo Bills atmosféru utkání play-off. Do zápasu AFC Wild Card proti Jacksonville Jaguars nevstupovali v rolích favoritů, ale neskrývali ambice zabojovat ve vyrovnaném utkání o postup.

Na Floridu přicestovalo bezmála 20 tisíc fanoušků ze západního New Yorku, aby podpořili svůj tým. Ne všem se podařilo sehnat lístky, takže přibližně necelých 18 tisíc fanoušků povzbuzovalo hráče přímo na stadiónu EverBank Field.

Utkání bylo zajímavé, dramatické a vyrovnané. Nezainteresovaným fanouškům se ale jen těžko mohlo zdát atraktivní, protože na obou stranách jednoznačně dominovaly defenzívy a to nejen díky své kvalitě, nýbrž také kvůli neschopnosti obou ofenzív.

Jediný touchdown utkání skórovali hráči Jaguars a díky tomu se jim podařilo vyhrát. Bills dobrou šanci ke skórování za stavu 0-0 promarnili a tím se zbavili příležitosti pozměnit vývoj utkání výrazněji ve svůj prospěch.

Pasové ofenzívy prakticky neexistovaly a obě obrany také téměř minimalizovaly zisky elitních running backů na obou stranách. Nejvíce podnikavosti a odvahy nakonec ukázal quarterback Jaguars, Blake Bortles, který přinesl týmu největší zisky v yardech po samostatných akcích.

V úporné defenzívní bitvě jsme tak byli svědky celkem 17 puntů na obou stranách při oboustranném získu 13 bodů ve skóre.

Defenzíva Bills si zaslouží absolutorium nejen za tento zápas, ale za celou sezónu. Poradila si s pasovou hrou Bortlese, zachytávala rychle běhovou hru soupeře v čele s Leonard Fournettem a dosáhla výsledku, který by měl na postup stačit. Byla to bohužel ofenzíva Bills, vedená quarterbackem Tyrod Taylorem a ofenzívním koordinátorem Rick Dennisonem, která nás po celou sezónu brzdila a ani v tomto utkání nepřekročila svůj stín.

Nečekali jsme žádné velké bodové zisky a spíše jsme se upínali k myšlence, že by se o ně mohly postarat defenzíva se spectýmem, ale i tak musím říci, že je pro mne výkon billského útoku velkým zklamáním. Pasová hra byla zcela ochromena nepřesností a špatným čtením hry Taylora, byla otupena nešťastným play-callingem Rick Dennisona a nevyznamenali se ani receiveři, kteří sice poměrně účinně získávali separace a výhody do soubojů, ale při chytání míčů chybovali a dropovali. O-line se vezla na horské dráze v rozmezí tryzna za zesnulé a výhra v loterii, takže jediným hráčem, který si zaslouží naše hluboké uznání a poděkování, je running back LeSean McCoy. Do zápasu šel s výronem kontníku, ale nezklamal navzdory pečlivě dávkované pozornosti soupeřovy výborné defenzívy.

Billská ofenzíva proti rychlé, tvrdé a pozorné obraně Jaguars získala jen málo šancí ke skórování. Jednu jedinou využila, ale pouze pro zisk 3 bodů za FG. A to je málo. Chabým výkonem pohřbila šance Bills na další pokračování v letošním play-off.

Sezóna pro Bills končí, ale není nutno truchlit. Bills přerušili sérii neúčastí v play-off (drought), stabilizovali výkonnost defenzívy, která byla v uplynulých dvou letech týrána složitým defenzívním schématem bratří Ryanů. Kromě toho vedení také zapracovalo na hráčských výměnách tak, aby ulehčilo rozpočtu, zbavilo se hráčů, kteří z nejrůznějších důvodů nezapadají do týmové koncepce. Zároveň si Bills vytvořili velmi slušnou výchozí pozici do free agency a také do draftu 2018, aby se mohli vypořádat se slabinami týmu a pokusili se o získání quarterbacka, kterého bychom mohli v blízké budoucnosti označit jako franchise quarterback Bills.

Sezóna pro Bills končí, ale fanoušci mohou dle mého právem věřit, že ve skutečnosti pro Bills vše začíná.

 

Embed from Getty Images

Skóre (drive, čas, video)

1. čtvrtina

2. čtvrtina
BUF  –  FG S.Hauschka 31 yd. Field Goal (18-71, 8:06)
JAX  –  FG J.Lambo 44 yd. Field Goal (6-27, 0:38)

3. čtvrtina
JAX  –  TD B.Koyack 1 yd. pas od B.Bortlese (J.Lambo kick) (15-86, 8:52)

4. čtvrtina

Embed from Getty Images
Review utkání (převzato od Adama Křepinskýho)

Tento zápas připomínal styl fotbalu, který můžeme vidět už jen na youtube v černobílém provedení. Tento zápas rozhodně nepřinesl krásnou podívanou, alespoň co se týče ofenzívy, ale Jaguars jsou nakonec na cestě do Pittsburghu po této tvrdé a fyzicky náročné bitvě. Jacksonville si připsal první výhru v playoff za posledních 10 let, ale jestli chce uspět za týden i proti Steelers, tak bude muset své úsilí rozhodně znásobit. Defenzíva je i nadále fantastická a zaslouží si pochvalu za zastavení ofenzívy Bills. Defenzíva Jags trpělivě čekala, až se trochu probere ofenzíva týmu. Fanoušci Jaguars vám určitě rychle připomenou, že jejich poslední zápas s Pittsburghem přinesl jednoznačnou výhru 30-9 v rámci Week 5. Defenzíva Jaguars je opravdu speciální a v NFL je možné prakticky všechno, ale ofenzíva Steelers se postupem času zlepšovala, zatímco pro Jacksonville je posouvání míče v ofenzívě nové dobrodružství každým týdnem.

Bills měli v tomto zápase jeden jasný cíl: zastavit nováčkovského running backa Leonarda Fournetteho a donutit QB Blakea Bortlese předvádět plays v passing game. Tato strategie se vyplatila hned od úvodu zápasu, když Bortles naházel pouze 33 passing yardů za první poločas a měl velké problémy s přesností. Špatných momentů bylo opravdu hodně a Bortles znovu předvedl svou špatnou práci nohou, špatné passy a rozhodně mu chyběla sebedůvěra. Jacksonville byl v prvním poločase v ofenzívě naprosto tragický. Bortles se ve druhém poločase trochu otřepal a předvedl 15playový, 86yardový skórovací drive ve třetí čtvrtině, který ubral z časomíry přibližně 9 minut. Celý drive zakončil Bortles při čtvrtém downu, kdy si při play-action připsal touchdown tight end Ben Koyack. Fournette byl hlavním motorem tohoto drivu, když si připsal 9 dotyků s míčem pro 48 yardů. Bortles pomohl svému týmu také po zemi, když si připsal sezónní maximum 89 rushing yardů. Byl to také nejlepší rushing výkon z celého týmu. Mezi největší přednosti Bortlese stále patří jeho schopnost získávat první downy svýma nohama. Bortles je v tomto ohledu opravdu zábavným quarterbackem ke sledování. Smutným faktem je to, že Bortles měl více rushing yardů než passing yardů. Jak dlouho mohou Jaguars přežít s takovým výkonem svého quarterbacka?

QB Tyrod Taylor také neodehrál dobrý zápas, když hodil interception v prvním poločase a vedl ofenzívu, která byla mašinou na punty. Taylor měl ve druhém poločase hned čtyři šance na srovnání skóre, ale jednoduše nedokázal posouvat míč po hřišti. Quarterback Bills předvedl několik nepřesných passů a nepomohly mu ani dropy jeho receiverů. Jediné body Buffala přišly při 18playovém, 71yardovém drivu, který zakončil 31yardovým úspěšným field goal pokusem kicker Steven Hauschka. Více než osmiminutový drive byl nejdelším drivem, který Jaguars povolili za celou sezónu. To jen prohlubilo statistiky z prvního poločasu, během kterého Jacksonville držel míč pouze necelých 9 minut hrací doby. Buffalu při tomto drivu pomohly také špatné penalty ze strany Jags, včetně zbytečné unnecessary roughness penalty pro DE Yannicka Ngakoueho, který trefil helmou do helmy quarterbacka Bills. Kdyby se tento drive nepočítal, tak defenzíva Jaguars prakticky odehrála perfektní zápas.

Taylorovi tento zápas skončil prakticky nejhůře jak mohl. Quarterback Bills necelé dvě minuty před koncem zápasu zůstal nehybně ležet na hřišti po sacku DE Dante Fowlera při třetím downu. Kouč Bills Sean McDermott řekl po zápase, že Taylor pravděpodobně utrpěl otřes mozku. Nováček QB Nathan Peterman převzal ofenzívu při krátkém čtvrtém downu a mohl zápas srovnat. Peterman nejprve svým během získal první down a poté našel 14yardovým passem WR Deonte Thompsona. Při další play byl ovšem potrestán za intentional grounding. Při další play hodil interception na CB Jalena Ramseyho a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto.

RB LeSean McCoy není dostatečně pochvalován za to, jak spolehlivým a odolným running backem je. McCoy nemohl celý týden nastoupit do tréninků kvůli zranění pravého kotníku a v tomto zápase se střídal na hřišti s RB Mikem Tolbertem. Running back Bills si připsal 75 yardů a průměr 3.9 yardů na carry. Nejlepší run předvedl při 25yardovém runu, kdy překonal front seven Jacksonvillu, které chyběl linebacker Paul Posluszny. Ještě lepší play předvedl při 39yardovém catch-and-runu ve čtvrté čtvrtině. Tato akce ovšem byla negována penaltou.

Mladí wide receiveři Jacksonvillu ukázali ke konci sezóny příslib do budoucna, ale v tomto zápase byli prakticky neviditelní. Bortles se spoléhal především na krátké passy. WR Dede Westbrook (5/48) bude jednou hvězdou, ale nemůže na všechno stačit sám. Navrátilec po zranění WR Marqise Lee byl neviditelný a WR Keelan Cole byl na sideline při více než jednom důležitém passovém pokusu při třetím downu. Všechno se samozřejmě vrací k Bortlesovi, jehož 33 passing yardů za první poločas je nejhorší výsledek pro quarterbacka v playoff zápase od QB Russella Wilsona, který naházel 12 yardů v prvním poločase NFC Championship Game v sezóně 2014. Přesně tady srovnání s quarterbackem Seattlu začínají a také končí.

LB Lorenzo Alexander možná nebude tak vychvalován, protože jeho tým prohrál, ale jinak to od něj byl opravdu skvělý výkon. Alexander si připsal 10 tackles, 1 sack, 2 tackles for loss a také skvělé zastavení Fournetteho na goal-line.

Nejlepším hráčem tohoto zápasu byl podle PFF DE Calais Campbell. Campbell opět potvrdil, že patří mezi nejlepší posily z free agency za poslední roky. Skvěle hrál také CB Jalen Ramsey, S Barry Church, OG A.J. Cann, DL Marcell Dareus a WR Dede Westbrook. V hodnocení PFF si nevedl dobře QB Blake Bortles. Po této sezóně není pochyb o tom, že CB Jalen Ramsey se zařadil do konverzace o nejlepšího cornerbacka v lize.

U Bills hrál dobře S Jordan Poyer, DE Lorenzo Alexander, CB Tre´Davious White, LB Preston Smith, CB E.J. Gaines a DE Jerry Hughes. V hodnocení PFF si nevedl dobře QB Tyrod Taylor a WR Kelvin Benjamin. QB Tyrod Taylor zřejmě odehrál svůj poslední zápas v dresu Bills a i když v tomto zápase nehrál dobře, tak si možná svými výkony řekl v této sezóně o šanci někde jinde. WR Kelvin Benjamin se musí v příští sezóně hodně zlepšit, aby byl v Buffalu wide receiverem číslo jedna.

Review utkání (převzato od Jirky Robka)

Máte rádi puntování? Gratuluji, zápas jste si museli opravdu užít. Máte rádi ofenzivní fotbal? Chápu, že jste přepnuli na Ordinaci modrý kód. Máte rádi defenzivní fotbal? Tak pro vás se tu jistě také něco najde. Tenhle souboj byl o tom, kdo vytěží, že špatné situace na hřišti nejvíc, popřípadě udělá nejméně chyb. A to se povedlo quarterbacku Blake Bortlesovi. Navzdory tomu, jak moc byl špatný jako passer, neudělal žádnou kritickou chybu a nehodil žádné interception. A to je pro letošní výhry Jacksonville kritický parametr. Pokud Bortles nehodil ani jedno interception, Jaguars letos vždy vyhráli. Konzervativní hra a tuhá obrana je ten správný recept. Vždyť Bortles ve většině vítězných utkání ani nepřekonal hranici 20 zkompletovaných passů. Stejně tak v neděli. Zkompletoval 12 z 23 pokusů pro 87 yardů. Včetně několika snadných passů na pár yardů, které zaplavaly vzduchem, a minuly svůj cíl o metr.

Naštěstí si Bortles uvědomil svou roli a s koncem prvního poločasu raději opakovaně míč přitiskl na hruď a vydal se vpřed po svých. Na konci utkání tak měl více yardů naběhaných (88) než naházených vzduchem. Kde se to pak počítá nejvíc, neminul. Čtvrtý down z 1 yardu soupeře proměnil v pěkný play-action pass a touchdown. Celý zápas obrana Buffala moc dobře věděla, že musí zastavit běhovou hru Jacksonville a nerozpakovala se cokoliv naznačovat. Linebackeři okamžitě startovali do mezer a soustředili se na jediné, složit running backa Leonard Fournetta, který udělal jen 2.7 yardu na běh. Situace přímo prosila o pořádné play-action a tak bylo malým zadostiučiněním domácích, že toho Bortles přeci jen využil. Obrana Buffala i z jednoho yardu soupeři nic nedarovala a okamžitě po snapu se všichni obránci vrhli nemilosrdně vpřed. Dostat míč Fournette, nepochybuji, že by jej znovu zastavili, jako tři downy předtím. Po náznaku předávky však měl Bortles v end zóně spoluhráče úplně volného. Výkon útoku Jacksonville je však varující, proti Pittsburghu tohle stačit rozhodně nebude.

Když byl v poli útok Buffala, moc se toho neudálo. V několika málo příznivých situacích mě nechával play-calling Bills chladným. Z 1 yardu soupeře se odklonili od toho, co jim jde nejlíp (power běh doprostřed) a snažili se nacpat pass na Kelvina Benjamina proti cornerbackovi Jalen Ramseymu. Ten je však v životní formě a nenechal se opít rohlíkem. Benjamin do něj tak musel tvrdě strčit a vysloužil si pass interference proti útoku. Posun o 10 yardů vzad a unikátní příležitost v prachu. Vše skončilo jen field gólem. Přitom právě běh středem pole byl jednou z mála her, která proti Jacksonville trochu fungovala. Snaha hnát to do krajů, jak je pro running backa Lesean McCoye obvyklé, k ničemu nevedla. Krajní obránci defenzivní linie Jaguars, Calais Campbell a Malik Jackson, jsou skvělí v hlídání svých stran. Jejich úkol byl nepustit running backa uniknout do prostoru po stranách (tzv. set the edge) a donutit ho zahnout zpět doprostřed, kde už na něho čekali připravení linebackeři.

Výborně si vedli také v zajištění Tyroda Taylora, který je též výborný atlet a běžec. Pravidelně jeden z linebackerů nebo safety Jacksonville seděl při passových hrách pevně kousek za line of scrimmage a jeho úlohou bylo hlídat, že Taylor nikam neuteče (tzv. quarterback spy). Jednou z taktik Buffala, jak uniknout nebezpečnému pass rushi soupeře, bylo kombinovat běhy do strany s takzvanými play-action bootlegy. Quarterback naznačí předávku na running backa na jednu stranu a celá ofenzivní lajna se pohne s ním, čímž strne i obránce. Jenže quarterback s míčem běží obloukem na druhou stranu. Taylor však z těchto příležitostí nezískal skoro nic. Většinou míč jen zahodil, protože coverage soupeře byla prostě skvělá a Tyrod se bál s míčem jít hlouběji. Obrana Jacksonville se jednoznačně snažila hlavně limitovat velké hry Buffala a dařilo se jim to skvěle. Cornerbeci seděli při snapu poměrně hluboko a nabízeli soupeři krátké jednoduché přihrávky, ale nic většího. Jenže tohle není styl, který Buffalo hraje a umí. Když už nebylo zbytí a Bills museli na konci zápasu do vzduchu, projevila se kvalita obrany Jacksonville, která byla top jednotkou proti passu celý rok. Chudák quarterback Nathan Peterman znovu přišel na hřiště nerozehraný do hodně těžké situace. Výsledek byl skoro nevyhnutelný.

Hráč zápasu: CB Jalen Ramsey, povolil jen 3 z 5 přihrávek jeho směrem pro 29 yardů a připsal si závěrečné interception.

Co zaujalo Doktora (převzato od Jindřicha Rajchla)

O Buffalu se před nedělním zápasem tvrdilo, že se do play-off dostalo omylem. S tímhle názorem nemohu souhlasit, protože do play-off se nikdo nedostane omylem, nicméně Wild-Card Round je pro tento tým momentálně absolutním maximem. Jakmile totiž zastavíte Shadyho, tak Bills nedisponují žádnou jinou zbraní, kterou by mohli soupeře ohrozit. A to prostě na elitu ligy nestačí.

Buffalo Bills 3, Jacksonville Jaguars 10

Predpoklady k výhre Bills naplnili, no nestačilo to. Blake Bortles bol ešte slabší, ako sme dúfali no napriek tomu rozhodol zápas v prospech svojho tímu. V kľúčovom momente 4. na 1 urobil správne rozhodnutie a a hlavne ho aj dobre previedol. V rovnakej situácii Taylor a celý tím Bills zlyhali. Snáď každí z cieľov si pripísal nejakú nespracovanú prihrávku a to bolo hlavnou príčinou prehry. Bol to zápas ktorý sa jednoznačne dal vyhrať a preto má konečná v play-off horkastú príchuť. Zápas skončil tým najpravdepodobnejším výsledkom. Už pred zápasom sme vedeli, že to bude tesné a Bills majú na to aby postúpili. Možno bola výhra bližšie ako sme čakali, ale nenechajme si pokaziť radosť z nádhernej sezóny.

Musím priznať, že som silu súpera podcenil. Moje očakávania od ofenzívy sa ukázali ako veľmi prehnané. Ani so Shadym, hrajúcim takmer na 100%, sme nedokázali skórovať touchdown. Z hranice 23 yardov od end zóny Jaguars sme na to mali 10 pokusov, z toho 3 boli z hranice 1-2 yardov a nedokázali sme ich premeniť. Táto sekvencia dokonale vystihuje našu ofenzívu. Taylor podal svoj štandardný výkon. Rozdelil prihrávky medzi ôsmich hráčov a nabehal 27 yardov. Stratu lopty mu za vinu nedávam, občas hádzal nepresne a vysoko, ale určite dostal pokyn v prvom rade neriskovať. Problém bol na opačnej strane lopty. Útočníci niekoľko dobrých prihrávok neudržali a najhorší bol Deonte Thompson, ktorému zápas vôbec nevyšiel a svoj výkon navŕšil zbytočnou penaltou za držanie pri najlepšom behu Shadyho McCoya v zápase. Shady mimo ihrisko evidentne kríval, ale v akcii to nebolo vôbec poznať. Znovu bol naším najlepším hráčom, ale proti kvalitnej obrane súpera to nestačilo na výhru. Náhradník Murphy sa nakoniec ani nedostal na ihrisko. Hráči Jaguars sa toľko snažili zraniť Taylora, až im to nakoniec vyšlo. Ponúknutú šancu stať sa nečakaným hrdinom Peterman nevyužil. Jeho prvá akcia ešte dopadla dobre, aj keď mu lopta vypadla z ruky, ale zápas zakončil prihrávkou do ťažkého súboja, ktorý vyhral obranca.

Poľovačka na Taylora bola úspešná, padol na treti výstrel

Každý tím si na zápas pripravuje nejakú prekvapivú hru, ktorú použije v kľúčovom momente. Buffalu to nevyšlo, keď prihrávka na Benjamina do endzóny skončila faulom. U domácich boli touto tajnou zbraňou behy rozohrávača Blakea Bortlesa, ktoré rozhodli zápas. Všetky predzápasové prognózy zakladali úspech Bills na zastavení Fournettea a zisku lopty pri nepresných pasoch Bortlesa. A tie naozaj nepresné boli, dokonca boli ešte nepresnejšie ako sme čakali, ale obrancom niekoľko krát lopta utiekla medzi prstami a žiadnu z ponúknutých príležitostí nedokázali premeniť na zisk. Hrali dobre, priam výborne, no defenzíva súpera bola ešte lepšia a hlavne efektívnejšia. Najaktívnejším bol Lorenzo Alexander, ktorý si pripísal desať zákrokov a jednu skládku quarterbacka. Pri behoch Bortlesa nám chýbala rýchlosť a prejavila sa absencia zraneného Matta Milana.

Lorenzo Alexander stiahol Bortlesa za členky

Znovu sme boli svedkami niekoľkých zlých a pomalých trénerských rozhodnutí. Následky nešťastnej voľby hádzať z jedného yardu od endzóny umocnil faul Benjamina, ale viac ma nahnevala neskorá reakcia po vyšliapnutí Charlesa Claya po zachytení 11 yardovej prihrávky v jedno z posledných útočných ťahov v zápase. Áno, bol za čiarou a rozhodcovia chybovali, ale prečo to nevyužiť a rýchlou hrou zabrániť preskúmaniu, keď to pravidlá umožňujú? Tréneri spolu s Taylorom si stáli na kábli a pre Dennisona to bude zreme znamenať konečnú vo farbách Buffala. Zaváhaniu sa nevyhol ani kopáč Schmidt. Väčšinu kopov zvládol výborne, ale v závere polčasu dal domácim k dispozícii krátke ihrisko a miesto 7-0 sa do šatní išlo s remízou. Druhé polčasy sme mali takmer vždy slabšie a ja som už v tomto momente tušil, že to nedopadne dobre. Jeden z fanúšikov volajúcich do rádia dokonca povedal, že po polčase zápas vypol a išiel upratovať byt, pretože si bol istý, že zápas je stratený.  Musím sa ešte vrátiť k Thompsonovi. Hral zle a jeho faul veľmi poškodil tím po hernej aj psychickej stránke, ale je to hráč, ktorého prepustili z Chicaga a nedostatok kvality sa jednoducho musí niekde prejaviť. Tak, ako mal počas sezóny dobré momenty, zákonite musia prísť aj chyby a s náročnosťou zápasu stúpa ich pravdepodobnosť. Za svoje výkony v Buffale si zaslúži pochvalu.

Zápas bol vyrovnaný a s blížiacim sa koncom stúpala nervozita na oboch stranách. Hralo sa trvdo, no domáci predviedli niekoľko nečistých, až zákerných zákrokov a rozhodcovia tiež nemali najlepší deň. Podľa slov Buffalských hráčov začali hráči Jaguars veľmi skoro so slovným podpichovaním a provokovaním. Určite tam došlo k výmene urážok a sprostých slov z oboch strán. Preto ich obvinenie Incognita z rasistických slov a dokonca špekulácie o navádzaniu trénerov Bills k takémuto chovaniu považujem za nehoráznu drzosť. V Pittsburghu si na nich rozhodcovia dajú určite väčší pozor. Nenechajme si pokaziť radosť a tak ako stovky fanúšikov vítajúcich, napriek prehre, našich hráčov po návrate, si užívajme nečakane úspešnú sezónou 2017 zavŕšenú ukončením šnúry 17 sezón bez play-off. Bola to divoká jazda na horskej dráhe plná vzostupov a pádov. Stresujúca, zábavná, plná prekvapení a neočakávaných zvratov. Je škoda, že už končí, ale nudiť sa nebudeme. Beane s McDermottom ukázali, že vedia čo robia a nechýba im odvaha. Sledovať ich prácu pri zostavovaní tímu pre budúci rok bude rovnako zaujímavé a majú moju plnú dôveru.

 

Buffalo Bills ustřihli minulý týden šňůru 17 sezón bez účasti v play-off a dostali se tak do hratelného utkání, ve kterém měli všechny předpoklady k tomu, aby si poradili s týmem Jacksonville Jaguars.
Bohužel se v tomto utkání naplno projevily problémy, které je sužují prakticky po celou sezónu. Zapříčinily prohru a uzavřely jim dveře do dalšího zápasu play-off.
Sezóna 2017 je po 60 minutách wild card game u konce a Bills směřují do velice zajímavé, důležité a dá se říci i klíčové postseason, ve které se očekává, že hlavní kouč Sean McDermott a generální manager Brandon Beane přijmou nezbytné kroky k posíléní týmu a vytýčení nové cesty.

Blake Bortles přihrál v poslední minutě třetí čtvrtiny tight endovi Ben Koyackovi na jediný touchdown zápasu a to stačilo Jaguars k výhře 10-3. Quarterback Tyrod Taylor uhrál vzduchem 134 yardů, hodil jednu intercepci a zkompletoval 17 z 37 pasů. LeSean McCoy přidal 75 běhových yardů a 44 pasových yardů. Kromě McCoye, který chytil celkem 6 pasů, žádný další receiver neměl na kontě více než dva catche.

V posledním drivu utkání se zranil quarterbackTaylor a musel opustit hřiště. Střídající Nathan Peterman hodil o několik her později intercepci a pečetil tak výsledek utkání ve prospěch Jaguars.

Blake Bortles vedl ofenzívu Jaguars po zemi a sám se přičinil o příspěvek 88 běhových yardů z deseti pokusů, zkompletoval 12 z 23 pasů pro zisk 87 yardů a jeden touchdown. Největší hrozba Jaguars, running back Leonard Fournette přidal 56 yardů na 22 běhů.

LB Lorenzo Alexander – nejvýkonnější obránce Bills

S Jordan Poyer – velice spolehlivý v secondary

RB LeSean McCoy – hrál s výronem kotníku, podal dobrý výkon