Jestli jste si rozmýšleli, na jaký Preseason duel se podívat, rozhodně si vyberte ten dnešní. Šavle se poprvé představí před domácím publikem. Přenos bude vysílaný televizní stanicí MSG a Šavle hlásí nabitou sestavu. Přesto se z kempu dostává i několika negativních zpráv. Pojďme si je před uvedením samotné sestavy projít.

Reinhart stále bez smlouvy
Ostatní RFA hráči vesele podepisují jednu smlouvu za druhou a Samson Reinhart stále ne a ne podepsat. Mezi Botterillem a Reinhartovým agentem stále probíhají námluvy. Ze strany obou je samozřejmé, že se snaží vyjednat co nejlepší podmínky. Botterill potřebuje Reinharta podepsat za co nejmenší sumu. Eichel má smlouvu jako hrom, Mittelstadt dost možná za dva roky bude chtít také raketu, Dahlin jakbysmet. Reinhart je zase mladý, v NHL si toho moc nevydělal a chce se do budoucnosti zajistit. Botterill požaduje smlouvu mezi 4 – 4,7, max 5 milionu dolaru. Reinhart požaduje mezi 5,5 až 6 miliony. Snad dohoda padne brzo. Reinhartovi by mohli preseason duely chybět.

Zranění začínají
Máme za sebou jeden preseason duel a Šavle mají již první patálie. Sean Malone hrál celou dobu velmi solidně, Housleymu se nesmírně líbil a vypadalo to, že by se dokonce mohl dostat do týmu. Bohužel Malone o začátek sezony přijde. V utkání s Blue Jackets si poranil koleno a mimo hru bude šest týdnů. Dalším zraněným hráčem je Matt Hunwick. Obránce, který přišel do Buffala společně s Connorem Shearym (pokračování níže), má zraněný krk a ze hry je mimo na neidentifikovatelně dlouhou dobu, což často nevěstí nic dobrého. A ano, bohužel… Šavle hlásí i jednu zásadnější ztrátu. Connor Sheary má zranění v horní části těla. Momentálně je doba jeho rekonvalescence uvedena na week-to-week. Je tedy otazník, zda stihne začátek sezony.

Pojďme už ale k dnešní sestavě. Dnes v jednu hodinu v noci se budete moct těšit na tyto hvězdy:

Skinner-Eichel-Okposo
Rodrigues-Mittelstadt-Pominville
Smith-Sobotka-Bailey
Girgensons-Asplund-Baptiste

Scandella-Ristolainen
Dahlin-McCabe
Pilut-Borgen

Hutton
Wedgewood