Buffalo má před sebou nesmírně důležitý duel,když po dlouhé pauze zavítá na led Arizony, kde se utká s místními Kojoty. Šavle měly mraky času vylepšit tu pasáž hry, která je zlobila. Není momentálně v NHL lepšího soupeře, než-li Arizony pro aplikování naučených věcí v praxi.

Soupeř:
Tým z Phoenixu se trápí. První vítězství ukořistil až po jedenácti odehraných duelech, čímž vyrovnal tento smutný rekord, o který se momentálně dělí s New York Rangers. Coyotes zvítězili pouze  nad Flyers, a to až v prodloužení. V základní hrací době tak hráči z Arizony ještě nepoznali chuť výhry. Hlavním problémem Kojotů jsou inkasované branky. Ve třinácti odehraných duelech se stalo pouze jednou, aby Coyotes inkasovali méně než tři branky. S třemi body jsou pak jasně posledním týmem NHL.

Na koho si dát pozor?
Ač se Arizona co se týče defenzivní práce trápí, směrem kupředu na tom nejsou její hráči až tak zle. Tedy lépe řečeno první formace. Raketový start do sezony zažívá Clayton Keller, který ve své nováčkovské sezoně drží osmé místo v tabulce kanadského bodování za patnáct nasbíraných bodů (9+6).  Společně s ním jsou nejproduktivnějšími hráči týmu jeho kolegové z formace Derek Stepan, a Max Domi. V obraně se pak nesmí zapomínat na skvělého Olivera Ekman-Larssona. Z pěti posledních duelů v

Poslední vzájemné zápasy:
Buffalu se proti Coyotes daří. Z posledních pěti odehraných utkání vyhráli Šavle hned čtyři. V tom úplně posledním vstřelili buffalští hokejisté hned šest branek. Dvěma góly se prezentoval Marcus Foligno, po gólu pak zaznamenali Eichel, Kane, O’Reilly a Reinhart.

Zranění:
Marodka se lehce proměnila. Justin Falk je konečně uzdravený. Mimo je však nové Justin Bailey. Kromě něj schází i klasici Zach Bogosian, Nathan Beaulieu, Josh Gorges, Jacob Josefson a Evan Rodrigues. Arizoně pak chybí nadějný zadák Jacob Chychrun..

Sestava:
Buffalo povolalo do sestavy Nicka Baptisteho. Ten však bude dneska pravděpodobně zdravým náhradníkem. Takhle by měla vypadat dnešní sestava:

Kane-Eichel-Pominville
Poulliot-O’Reilly-Okposo
Girgensons-Reinhart-Griffith
Moulson-Larsson-Nolan

Scandella-Ristolainen
McCabe-Tennyson
Falk-Antipin

Lehner v brance.