Buffalo Sabres vs. Ottawa Senators 19:00 SEČ

Nemá cenu vypisovat nějaké podrobnosti k tomuto zápasu. Informace o soupeři najdete v posledním preview: http://bills-sabres.cz/preview-13-docka-se-pominville-vitezneho-jubilea/

Šavle se dnes ve velmi příznivém čase utkají opět se Senators. Sabres budou hrát před domácím publikem a konečně tak budou moci oslavovat Pominvillův tisící zápas. Před startem utkání proběhne na ledě oslavující ceremoniál. Do sestavy se dnes vrátí Evan Rodrigues, který je již plně připravený se soustředit na hokej poté, co se mu před nedávnem narodil syn. Mimo bude opět Ellie.

Pokud chce Buffalo v tomto duelu uspět, je třeba nastoupit na soupeře od první třetiny. Hlavně by to chtělo, aby se trefil někdo jiný, než Eichel, Pominville, nebo Skinner. Obránci sice celku ofenzivně pomáhají, avšak zbylých devět útoků je prozatím ofenzivně bezzubích. Pokud chtějí být Šavle konzistentní, je třeba najít chemii i v těchto útocích. Jedna věc je jistá, ač má Pominville svůj tisící zápas za sebou, dnes to bude velká oslava a určitě mu všichni přejeme vítězství.

Sestava by teda měla vypadat takto:

Skinner-Eichel-Pominville
Rodrigues-Mittelstadt-Reinhart
Sheary-Sobotka-Okposo
Girgensons-Larsson-Berglund

McCabe-Ristolainen
Scanella-Bogosian
Dahlin-Nelson

Hutton/Ullmark – zatím nebyl oznámen starter.