Big Apple vs. Queen City  01:00 SEČ

Je toho teď opravdu hodně, a tak alespoň v rychlosti krátké preview před utkáním s Rangers.

Soupeř: 
Pryč jsou ty časy, kdy byli Rangers vždy na vrchu tabulky. Jezdci procházejí přestavbou, čemuž odpovídá i postavení v tabulce. S jedenácti získanými body ve třinácti duelech patří New Yorku třetí místo od konce. Rangers dokončili trip po západě, který byl podobný tomu Buffalskému. Jezdci nejprve podlehli Chicagu a Los Angeles, v posledních dvou duelech však porazili San Jose a Anaheim. Oba duely vyhrál tým z Velkého Jablka po základní hrací době.

Na koho si dát pozor? 
Útočné duo Zibanejad – Zuccarello je momentálně to nejlepší, čím Jezdci disponují. Oba borci mají na kontě deset bodů. Nejlepším střelcem je pak ve druhé lajně hrající Chris Kreider. Ten doposud vsítil šest branek.

Poslední vzájemné zápasy: 
Oba celky se tuto sezonu již jednou střetly. Šavle v něm porazily Rangers 3:1. Dvě branky zaznamenal Conor Sheary. Výhru pak do prázdné branky zajistil Jack Eichel.

Zranění: 
Kromě Hunwicka a Wilsona visí otazník nad startem Dahlina. Ten utrpěl drobné zranění v duelu se Senators a je hodnocen jako game-time decision. Rangers by pak měli chybět Adam McQuaid, Fredrik Claesson a Boo Nieves.

Sestava:
Kromě postu brankáře se patrně nic nezmění. Pokud nebude moci nastoupit Dahlin, do sestavy se vrátí Beaulieu. Šavle by se tak měli v New Yorku ukázat v tomto složení:

Skinner-Eichel-Pominville
Sheary-Mittelstadt-Reinhart
Rodrigues-Sobotka-Okposo
Girgensons-Larsson-Berglund

McCabe-Ristolainen
Scandella-Bogosian
Dahlin-Nelson

Hutton