Buffalo dnes čeká další back-to-back utkání. Dnes v noci vyzvou Šavle na domácím ledě Carolinu Hurricanes. Šavle by se měli setsakra snažit. Tento večer totiž patří lidem bojujícím s rakovinou a ti, kteří budou natolik odvážní a na buffalský stadion si to namíří, by si  zasloužili odměnu v podobě nepřitížení jejich stavu.

Soupeř:
Carolina zatím prožívá v podstatě klasickou sezonu. Chvíli se jí daří, chvíli ne. Momentálně jsou Hurricanes stále spíše na té lepší vlně. Jejich pětizápasovou bodovací šňůru zastavili až New York Islanders v posledním utkání. Hurricanes se s osmnácti body nacházejí na dvanáctém místě tabulky východní konference. Oproti Red Wings, kteří drží osmé místo s dvaadvaceti body však mají odehrané o 3 utkání méně.

Na koho si dát pozor?
Nene, v Carolině už to není o Skinnerovi. Tahouny týmu jsou Sebastian Aho, Teuvo Terevainen a Jordan Staal. Tato trojice tvoří elitní lajnu Canes a představuje hlavní riziko. Staal s Terevainenem si rozdělují střelecké porce,zatímco Aho je jejich dvorním nahrávačem. Na Skinnera však zcela zapomenout nelze. Ani druhá lajna není rozhodně špatná a je nebezpečná svou dynamikou. Každá obranná dvojice Caroliny má také jisté nebezpečí. V prvním obranném páru je třeba si dávat pozor na Slavina, ve druhém na Faulka a třetí obranný pár skrývá jméno Noaha Hanifina. Otázkou je výkon brankářů. Darling je jak na houpačce a podobně je to i s Wardem.

Poslední vzájemné zápasy:
Carolina to na Buffalo prostě a jednoduše umí. Všech pět posledních duelů ovládli hráči z Raleigh. Buffalo naposled porazilo své dnešní soupeře pátého října minulého roku. Poslední vzájemný duel odehráli Hurricanes a Sabres v přípravě před sezonou. Carolina zvítězila 3:2 po prodloužení. V základní hrací době sehráli oba celky poslední duel v lednu tohoto roku. Carolina se radovala z vítězství 5:2. Dvě branky vsítili Skinner a McGinn, jedním gólem jim sekundoval Rask. Za Buffalo se pak prosadil Gionta v oslabení a Will Carrier.

Zranění:
Buffalu stále chybí obrana. Taylor Fedun, Rasmus Ristolainen, Zach Bogosian a Matt Tennyson jsou stále mimo hru. Chybí i útočník Josefson. Evan Rodriguez se již uzdravil ale Buffalo jej zcela nenápadně poslalo na farmu do Rochesteru. Carolina se musí obejít pouze bez Lee Stempniaka.

Sestava:
Ta je po včerejší prohře neznámá. V brance bude pravděpodobně Johnson. Zbytek je nejistý. Doplním hned jak bude možné.