Další obrovsky těžký oříšek čeká na Buffalské Šavle. Dnes v noci se totiž utkají s dalším našlápnutým týmem, kterým jsou Predátoři z Nashvillu.

Soupeř:
Nashville má všechno ideálně poskládané, a již nějakou dobu krouží kolem Stanley Cupu. Tenhle tým nemá prakticky žádnou slabinu. Silný útok, skvělý brankář, výjimečná obrana. I proto jsou Predators na prvním místě tabulky západní konference. Přesto je nutné podotknout, že dost možná i díky zraněním rozhodně nehraji Predators až tak dominantní hokej, o čemž svědčí i 3 prohry z posledních pěti duelů. Šavle si však budou muset dát velký pozor, protože se Predátoři budou chtít rozhodně nastartovat.

Na koho si dát pozor? 
Síla Predators je v jednotě týmu. Nejlépe bodujícím hráčem Nashvillu je s třiadvaceti body Ryan Johanssen, který se však nachází až na 59 místě kanadského bodování. O bod za ním pak najdeme Filipa Forsberga, který je ale zranění. Již osmnácti body se prezentoval švýcarský zadák Roman Josi. Poslední zápas Predators přinesl také jednu zajímavou premiéru. Mladík Eeli Tolvanen nastoupil ke svému prvnímu duelu v NHL, ve kterém zaznamenal po brance a asistenci.

Poslední vzájemné zápasy: 
Posledních pět vzájemných duelů přineslo vždy zajímavý hokej s dost vstřelenými brankami. Ten úplně poslední duel sehrály Šavle s Predátory na Apríla, a podle toho vypadalo i skóre. Sabres zvítězili 7:4, když se kromě Reinhartova hattricku trefil také dvakrát Okposo a po jedné brance přidali O’Reilly s Pominvillem. Jack Eichel tehdy zaznamenal pět asistencí.

Zranění: 
V Buffalu se začíná marodka nepěkně zaplňovat. Kromě Wilsona s Hunwickem bude Šavlím chybět také Marco Scandella, Jake McCabe a Jason Pominville. Otazník pak visí nad startem Shearyho. Nashville je na tom dost podobně, nebo spíše ještě hůře. Predátorům totiž chybí P.K. Subban, Filip Forsberg, Kyle Turris a Viktor Arvidsson,

Sestava: 
Buffalo muselo vzhledem ke zraněním trochu zamíchat sestavou. Ta by měla vypadat následovně:

Skinner-Eichel-Reinhart
Thompson-Mittelstadt-Okposo
Sheary/Elie-Rodrigues-Sobotka
Berglund-Larsson-Girgensons

Pilut-Ristolainen
Bogosian-Dahlin
Beaulieu-Nelson

Hutton