Buffalo Sabres vs. Boston Bruins 01:00 SEČ

Druhý vzájemný zápas v krátké době. Šavle se opět utkají s Bostonem a Buffalo velmi potřebuje toto utkání vyhrát. Bruins se totiž na Sabres dotahují v tabulce, a taková výhra s divizním rivalem by byla nesmírně důležitá.

Soupeř:
Žádná velká změna od posledního duelu nepřišla. Boston je stále jak na houpačce. Po utkání se Sabres vyhrál tři utkání v řadě, momentálně zas dvě prohrál. Bruins momentálně patří osmé místo tabulky východní konference se ziskem 44 bodů v 38 duelech.

Na koho si dát pozor?
Žádná velká změna se nekoná. První lajna Bruins je to nejnebezpečnější, čím tento tým disponuje. Pastrňák prokazuje, jakou má formu. Marchand je stále tou stejně šikovnou krysou, avšak ten dnes proti Buffalu nenastoupí. Patrice Bergeron umí tuto dvojku dobře doplnit, dnes bude muset převzít větší otěže, na což se určitě dost těší. Slušné body začal v poslední době sbírat také Torey Krug.

Poslední vzájemné zápasy:
Oba celky se tuto sezony střetli dvakrát. První zápas ovládli Bruins, kteří vyhráli 4:0, v tom posledním zas dominoval i Šavle, které zásluhou dvou branek Eichela a Skinnera porazili Bruins 4:2.

Zranění:
Scott Wilson se pomalu přibližuje návratu, avšak ještě není stoprocentně fit. Mimo je také Casey Nelson. Jason Pominville je již zdravý, avšak na marodce jej vystřídal Zemgus Girgensons, který se v utkání s Blues zranil a týmu bude chybět pravděpodobně 2-3 týdny. Nově je na marodce také Linus Ullmark, který je však pouze nemocný. Bostonu bude chybět suspendovaný Backes. Na marodce pak Medvědi mají Brada Marchanda a Charlieho McAvoye,

Sestava:
Buffalo nemá ranní rozbruslení, takže sestavu můžeme opět pouze tipovat. Pokusím se o to a zapredikuji, jak by to dnes v noci mohlo vypadat. Jisté je, že Pilut si půjde nesmyslně sednout na tribunu a příležitost před ním dostane Beaulieu.

Skinner-Eichel-Reinhart
Sheary-Mittelstadt-Pominville
Rodrigues-Sobotka-Okposo
Elie-Larsson-Thompson

McCabe-Ristolainen
Bogosian-Dahlin
Beaulieu-Scandella

Hutton (Wedgewood)