New York Rangers vs. Buffalo Sabres 01:30 SEČ

Buffalo má za sebou dlouhou pauzu, během které mohlo zlepšit nedostatky a upevnit to, co mu šlo. Šavle zavítají do Madison Square Garden, kde si to rozdají s New York Rangers. Tento duel bude odvetou za prohru v prodloužení v utkání pod širým nebem.

Soupeř:
Rangers na tom jsou stále dosti podobně, jako před utkáním Winter Classic. Momentálně jim v tabulce východní konference patří dělená sedmá příčka. Od sestupových vod nejsou daleko, od postupu vzhůru jakbysmet. Podstatné je, že jejich forma není nikterak ohromná. Od novoročního duelu nastoupili Rangers k šesti duelům, ve kterých zvítězili pouze dvakrát, z čehož to bylo jen jednou po základní hrací době. V posledních duelech se Jezdci trápili se vstřelením branek. Až v posledním duelu dokázali soupeři nastřílet 5 branek. V ostatních pěti duelech vsítili pouze osm branek. Zde by mohlo být zranitelné místo Rangers.

Na koho si dát pozor?
Stejně jako na nový rok, u Rangers je třeba dbát na hru celého týmu. Všechny lajny jsou nebezpečné a inkasovat můžete od kterékoliv lajny. Hlavním nebezpečím Rangers je jejich kompaktní hra a skvělý Lundqvist.

Poslední vzájemné zápasy:
Sabres a Rangers se tuto sezonu utkali prozatím pouze jednou, a všichni víme o jaké utkání šlo. Celkově to však prostě Buffalo na Rangers celkem umí. Ve všech posledních pěti zápasech brali Šavle alespoň bod. Nakonec „Queen City“, jak se Buffalu přezdívá, porazilo „Big Apple“ čtvrtého ledna minulého roku. Branky zaznamenali Girgensons, Kane, Bailey a Eichel.

Zranění:
Do utkání nenastoupí Nathan Beaulieu!!! Radujme se! Bohužel je „jen“ nemocný. Mimo ještě dlouho bude také dvojice Zach Bogosian a Jacob Josefson. Rangers by měli postrádat Chrise Kreidera, Marca Staala a zřejmě i Kevina Hayese.

Sestava:
Šavle měly čas dát se nějak dohromady a nastoupit se sehranými formacemi. Ty by měly vypadat takto:
P.S. Nevztekejte se, že není v sestavě Guhle. Ani nemůže být, jelikož je zraněný. Naštěstí by měl být brzy zpátky. Místo něj tak zkouší Housley Caseyho Nelsona.

Pouliot-Eichel-Okposo
Kane-O’Reilly-Pominville
Girgensons-Rodrigues-Reinhart
Wilson-Larsson-Nolan

Scandella-Ristolainen
Nelson-Gorges
Falk-McCabe

Lehner v brance