Buffalo Sabres vs. Dallas Stars 19:00 SEČ

Šavle čeká po smolné prohře další nepříjemný soupeř, kterého nemá zrovna v lásce. Do Buffala totiž zavítají Dallas Stars, se kterými od roku 1999 nevychází zrovna ideálně (NO GOAL!)

Soupeř:
Dallas se v nabité západní konferenci momentálně pohybuje na pátém místě se ziskem 56 bodů ve 47 duelech. Stars v posledních dnech získávají body jako na běžícím páse. Z posledních dvanácti duelů získaly Hvězdy hned sedmnáct bodů. Z týmu postupujících do play-off v západní konferenci mají Stars druhý největší počet inkasovaných branek. Šance na jejich vstřelení tak rozhodně pro Buffalo je.

Na koho si dát pozor?
Jednoznačně první lajna včetně obrany. Dallas má ve své první lajně neskutečnou oporu. Trio Benn-Seguin-Radulov patří mezi jedno z nejnebezpečnějších v lize. Navíc obránce John Klinberg předvádí fenomenální výkony a je tak trochu v ligovém stínu ostatních zvučných jmen mezi beky. 44 bodů v 47 zápasech je tomu důkazem.

Poslední vzájemné zápasy:
Šavle se se svým dnešním soupeřem tuto sezonu již jednou potkaly. Dallas tento duel jasně vyhrál 5:1. Celkově to Buffalo na Stars neumí. Vyhráli pouze jeden z pěti posledních duelů.

Sestava:
Kane-O’Reilly-Pominville
Pouliot-Eichel-Okposo
Girgensons-Rodrigues-Reinhart
Wilson-Larsson-Nolan

Scandella-Ristolainen
McCabe-Falk
Gorges-Nelson

Lehner