Ať jste gay, heterosexuál, invalida či mimozemšťan, je to jedno. Buffalo dnes hostí „Hockey is for everyone day“, a tak je dnešní den věnován všem milovníkům tohoto sportu nehledě na jakékoliv tělesné či duševní proporce. Do města zavítají Kačeři z Anaheimu a bude to opravdu pikantní duel.

Soupeř:
Ještě donedávna měl Anaheim velmi dobré období, kdy se mu dařilo vyhrávat jeden zápas za druhým. Poslední tři duely sice prohrál, avšak svou sílu a stoupající tendenci výkonů tento tým stále má. Pro Kačery je podstatné, že se jim konečně uzdravila většina hráčů, což je právě nejdůležitější faktor oné stoupající tendence. Anaheim je momentálně s šedesáti body na jedenáctém místě tabulky západní konference. Na místa zajišťující play-off však ztrácí pouze bod.

Na koho si dát pozor?
Za Ducks by se dnes měl v brance ukázat Ryan Miller. Druhý nejlepší brankář buffalské historie bude mít jistě o motivaci postaráno. Navíc v celé sezoně má velmi výborná čísla. V průměru zastavil 91,5 % všech střel a obdržel 2,67 branek na zápas. Statistiku měl Miller ještě lepší, avšak dvě poslední utkání mu příliš nevyšla. Gibson je opět zraněný, a tak Miller znovu zaskakuje na postu jedničky. V předposledním utkáni byl však střídán a poslední duel inkasoval od Maple Leafs šest branek. V útoku pak mají Ducks několik hrozeb. Těmi největšími jsou Rickard Rakell a Ryan Getzlaf. Nenápadnou avšak velmi nebezpečnou hrozbou je i Adam Henrique či Corey Perry. Obranu pak řídí Elias Lindholm.

Poslední vzájemné zápasy:
Sabres a Ducks se tuto sezonu již jednou potkali a kupodivu vyhrály Šavle. Tři branky Šavlí vstřelili Bailey, Reinhart a Larsson. Za Ducks se prosadil Wagner v oslabení. Chad Johnson předvedl 26 úspěšných zásahů.

Zranění:
Buffalu stále chybí Zach Bogosian. Mimo je i suspendovaný Larsson. Ducks budou postrádat Patricka Eavese a Johna Gibsona.

Sestava:
Kouč Housley po neúspěších opět rozhodl zamíchat sestavou. Ta vypadá následovně.

Girgensons-Eichel-Reinhart
Kane-O’Reilly-Okposo
Wilson-Rodrigues-Pominville
Pouliot-Josefson-Nolan

Scandella-Ristolainen
McCabe-Falk
Beaulieu-Nelson

Lehner