Florida Panthers vs. Buffalo Sabres 01:00

Dámy a pánové, dnes nás čeká konec veškerého letošního trápení. Buffalo zavítá na led Floridy a dokoná tím jednu z nejtragičtějšch sezon své historie. Včerejší duel sice přinesl sedm inkasovaných branek, avšak také poukázal na světlé zítřky, když se poprvé v kariéře prosadili Mittelstadt s Nylanderem. Navíc dvě asistence zaznamenal také Guhle. Přesně tohle je věc která nám musí dodat optimismu do žil vstříc příští sezoně.

Soupeř:
Florida dnes bude velmi těžká k poražení. Stále totiž živí naději na postup do play-off. Panteři k tomu potřebuji vyhrát své dva poslední duely a zároveň musí doufat, že Flyers svůj poslední zápas nezvládnou. Panthers mají na kontě 92 bodů, Flyers 96. Florida je na třízápasové vítězné šňůře, navíc dva poslední dva duely znamenaly pro Panthers obrovské skalpy, když porazili Bruins a Predators.

Na koho si dát pozor?
Pro Floridu je hlavní trio Barkov, Trochek a Huberdeau. Ti ofenzivně táhnou tým z jihu spojených států. V obraně pak mají Panthers Ekblada a branku hájí nesmrtelný Roberto Luongo, jenž se zařadil po bok Roye a Brodeura, když před pár dny v NHL odchytal 1000. zápas.

Poslední vzájemné zápasy:
Sabres se tuto sezonu marně pokouší o poražení Floridy. Ve všech třech duelech této sezony vyhráli Panthers. Pokaždé jim na výhru stačili čtyři branky. Uvidíme, jak tomu bude dnes.

Zranění:
Panthers by měli být v plné polní. Buffalo zakončí sezonu bez mnoha zraněných hráčů. Jsou jimi McCabe, Girgensons, Bogosian, Antipin, Josefson, Lehner a Ullmark.

Sestava:
Sestava bude jednou velkou neznámou. V brance Sabres by se ale mohl objevit Adam Wilcox. Johnson předvedl v posledním duelu otřesný výkon, Wilcox ještě minulý rok působil v organizaci Panthers a navíc Wilcox jako malý fandil Sabres, čili start za Buffalo by znamenalo splnění jeho dětského snu.