První reakce i několika z vás jsou posměšné. „Co to ten Botterill dělá? Proč to ten Botterill dělá? Vždyť to nic neznamená.“ Opak je pravdou i taková malá výměna může předcházet něčemu většímu. Tým hlavně potřebuje impuls. A ten rozhodně výměnou Wilsona a waiverem Moulsona může přijít. Kyle Okposo, který měl k Moulsonovi blízko, prohlásil v kabině po zjištění, že byl odeslán na waiver toto: „Musíme s tím už kurva začít něco dělat!“ Ano chlapci, musíte.

Wilson přichází jako další impuls pro tým. Je to hráč podobný Nolanovi. Tvrdě pracuje, nechá na ledě co může. Není to talent od boha ale tvrdá práce jej poslala do NHL a zajistila mu také zisk Stanleyova poháru. Ano, Scott Wilson vyhrál s Pittsburghem Stanley Cup. Ve své nejlepší sezoně posbíral 26 bodů v 78 zápasech a v play-off přidal dalších šest bodů ve dvaceti duelech. Tento rok je Wilson zatím bez bodu, avšak na ledě má jiné povinnosti, které si svědomitě plní.

Botterill Wilsona zná. Vždyť byl v Pittsburghu, když jej v roce 2011 draftovali. Buffalo za to prakticky nic neobětovalo. Výběr v pátém kole draftu 2019 není nic ohromného. Týmu to má pouze dodat impuls a nastartovat jej k nějakému výkonu. Wilson má ukázat, co to znamená tvrdá práce.