BUF – 03:40 – Jason Pominville (Skinner, Eichel)
BUF – 12:51 – Samson Reinhart (Rodrigues)
WSH – 22:28 – Alexander Ovechkin (Kuznetsov)
BUF – 39:29 – Rasmus Dahlin (Eichel, Ristolainen)
WSH – 44:16 – Andre Burakovsky (Djoos, Kempný)
BUF – 45:43 – Samson Reinhart (Hunwick, Sheary)
BUF – 59:04 – Samson Reinhart (Hutton)

Carter Hutton 31/33
Brayden Holtby 33/37

No to byla jízda. Šavle navázaly na svůj výkon z utkání proti Tampě, předvedly velmi solidní výkon směrem dozadu, potvrzený produktivní ofenzivní aktivitou. Sabres se dostali do vedení díky paní štěstině. Nahozený puk se zarazil o štěrbinu v mantinelu, vrátil se zpátky směrem k Eichelovi. Ten ho pak o brusli poslal za branku na Skinnera, který jej nádherně předal na zcela osamoceného Pominvilla, jenž jako první hráč Sabres překonal Holtbyho. Washington pak velmi hrozil během přesilové hry, ale Hutton podržel Sabres nad vodou. Buffalo se pak znovu dostalo do dvoubrankového vedení. Hunwick se pokusil šikovně nahodit kotouč přes beky, od brusle jednoho z nich se puk odrazil k Rodriguesovi, ten jej přikopl do jízdy Renhartovi, jenž poslal puk naprosto přesně do šibenice.

Chvíli před koncem první třetiny to mohlo být už 3:0, když Reinhart poslal do samostatného brejku Shearyho, který však opět selhal. Na startu druhé třetiny se Washington dostal do dobrých příležitostí. Nejprve to však dokázal Hutton zlikvidovat, avšak když už se po chybě Hunwicka dostal do brejku Ovechkin, tak bylo zle a Capitals snížili skóre. O chvíli později mohl Eller vyrovnat, ale pavoučí muž Hutton se dokázal přemístit od tyčky k tyčce a jeho ránu zlikvidovat. Washington měl další šance, ale Hutton měl opět svůj den. Nakonec dostalo Buffalo ke konci druhé třetiny možnost přesilové hry. Dahlin dostal nabito, avšak při střeleckém pokusu zlomil hůl. Rychle dojel na střídačku, kde shodou okolností dostal novou hokejku bez pásky na čepeli. Ristolainen z vrcholu diamantu přihrál Eichelovi, který z první předal kotouč Dahlinovi. Ten zaklekl a poslal kotouč na Holtbyho. Střela mu bez pásky příliš nesedla, avšak prošla bod betonem Holtbyho do hostující svatyně.

Ve třetí třetině se Capitals dostali opět na dostřel jedné branky. Střelu Djoose tečoval před brankou Burakovsky, na což Hutton nedokázal reagovat. Buffalo se ale nesložilo a naopak svého soupeře zaskočilo. Předvedlo skvělý tlak, který nakonec vyústil v další branku. Sheary poslal prudký pas na Hunwicka, který stál jako při přesilové hře na vrcholu diamantu. Ten jej zastavil rukou na placku, Hunwick do něj plácl a Reinhart před brankou předvedl naprosto skvělou piruetu, po které tečoval kotouč do branky. Nakonec náš malý šikovný Samson dokončil svůj hattrick poté, co poslal kotouč přes celé kluziště do hostující svatyně.