Čím blíže máme draft NHL, tím více nabývají spekulace o výměnách na intenzitě. Vše se samozřejmě nejvíce točí kolem Ryana O’Reillyho. Zmínky jsou však i o jiných hráčích.

TSN je často velmi kvalitní ohledně „inside talkingu“. Jeden z jejich největších představitelů, Pierre LeBrun, přišel čerstvě s článkem, který shrnuje nejvážnější zájemce o služby O’Reillyho. Jsou jimi Philadelphia Flyers, St. Louis Blues, Montréal Canadiens a Carolina Hurricanes. Navíc říká, že týmy budou muset zaplatit hodně, aby O’Reillyho získali. V případě Montréalu a Caroliny by to měl být jejich pick na blížícím se draftu (Hurricanes – 2. pick, Canadiens 3. pick.) V případě Caroliny se zde neustále hovoří o zájmu Buffala převážně o Noaha Hanifina. To by nakonec také mohlo hrát svou roli. Blues a Flyers by museli rozhodně nabídnout velmi kvalitního hráče a hodně nadějného prospekta. O služby Rasmuse Ristolainena se pak usilovně zajímají Ducks a Oilers. Co přesně by Botterill požadoval je otázka. Nějaké telefonáty dostává Botterill také na Reinharta. Zde však není známo nic konkrétního.

Jsem velmi zvědavý, jak vše nakonec dopadne a předpokládám, že stejně tak i vy. Zítra, tj. 21.6 očekávejte na stránkách malou predikci draftu. V sobotu pak bude live reportáž z draftu s krátkou sumarizací čerstvě vybraných hráčů. V neděli by měl vyjít o něco podrobnější článek o nových akvizicích Sabres. Tak doufám, že si následující dny užijete s úsměvem na rtech. Držte mi palce, ať ten nápor psaní a informací vydržím 🙂