Skrz na skrz

Z utkání měla řada fanoušků obavy. Sean McDermott staví herní plány na míru soupeře a zaučení hráčů zabere dost času. V tomto případě bylo zřejmé, že krátký týden bude vyhovovat soupeři.
Pro mne navíc utkání až příliš evokovalo vzpomínky na sezóny 2008 a 2011, kdy byli Bills ve stejné situaci jako letos. V obou případech měli Buffalo Bills před utkáním s NY Jets zápasovou bilanci 5-2, měli také výborné týmy (dovolím si dokonce tvrdit, že měli silnější týmy než je tomu letos), měli méně nemilosrdný rozpis zbývajících utkání ve zbytku sezóny a oplývali sebevědomím. V sezóně 2011 měli za sebou navíc úspěšný comeback z utkání proti New England Patriots. V obou zápasech prohráli a to nastartovalo sérii neúspěchů, které v konečném účtování vedly k tomu, že Buffalo Bills se do play-off nedostali.
Obával jsem se, že by Bills mohli prohrát a historie se mohla do třetice zopakovat.
Bills se nedokázali dobře na zápas připravit. Trenéři připravili vadný herní plán a v utkání se to zřetelně projevilo.
Billská o-line neumí dlouhodobě ustrážit Taylora v kapse a Taylor není rozeným pocket-passerem. Tato herní strategie pro ofenzívu by nebyla úspěšná ani proti méně výkonným defenzívním frontům, než jakým disponuji Jets. Toto zásadní rozhodnutí vedlo k úplné paralýze běhové hry, rezignaci Taylora na roli úspěšného play-action quarterbacka, vyřadilo z play-book arsenálu některé typy her, které by mohly dezorientovat obranu Jets. Výsledným efektem pak bylo vždy: anihilace běhů pro minimální či mínusový zisk yardů, rychlé zhroucení kapsy, quarterback pod tlakem, sacky, ztráty yardů. To vše se hráči snažili často vykompenzovat riskantními hrami, které spouštěli domino efekt v podobě zvýšeného množství fumblů a přečíslení v místě akcidentu zásadně snižující příležitosti k pokrytí ztracených míčů.
Ještě hůře byl herní plán postaven pro defenzívu. Buffalo Bills vstupovali do utkání jako nejlepší tým v NFL v rozdílu ztracených a získaných míčů (giveaway a takeaway margin) od roku 2005. Defenzíva, pro kterou byla zkraje sezóny tato dovednost pouze vice-produktem chirurgicky přesného, agresívního až brutálního tacklingu bez kompromisů, náhle úplně změnila přístup. Místo zabijáckého tlaku, adresného torpédovaní útočníků, poctivé práce při ground´n´poundingu soupeře, který přerostl v průběhu zápasu do šikanózní podoby, se obránci Bills primárně pokoušeli háčky a údery přinutit hráče Jets ke ztrátě míče. Takto postavená defenzívní strategie nemohla slavit úspěch. I já jsem nabádal k šetření blitzem, ale průběh zápasu a obraz na hřišti nutně vyžadoval dvě úpravy: doplnění pass rushe o jednoho dalšího hráče plus navýšený počet blitzů a hlavně zásadní změnu v přístupu hráčů k tacklování. Pasová defenzíva se snažila zachytit přihrávku pro intercepci bez výrazného tlaku na Josh McCowna – v zóně, s velkou nervozitou a bez predikce hodů quarterbacka v nouzovém módu. Běhová defenzíva se pokoušela soupeři vyrvat míč z rukou aniž by se ho snažila primárně zastavit sražením. V sedmi předchozích utkáních byl plán odlišný: tlak na quarterbacka vedl k předvídatelným hodům a možnosti zachytit intercepce, přesné a agresívní tacklování vedlo k vynuceným fumblům. V tomto utkání defenzíva zklamala, protože přestala hrát svou hru. Jako by hráči nepochopili, že jejich předností nejsou turnovery, ale fundamentální robota, která je k odměně v podobě turnoverů dovede.

Herní plán od ofenzívy požadoval, aby Taylor potlačil svůj naturel a o-line měla zvlánout úkol, na který nemá. Nic lepšího si Jets nemohli přát, billskou kapsu stlačili, pozdní úniky Taylora pacifikovali na pefiérii rychlí OLB, a bez obav z pasů Taylora mohli stát pevně v boxu, aby v přesile čelili běhové hře Bills.

Herní plán od defenzívy požadoval, aby defenzíva vynechala černou práci a rovnou generovala zisk v podobě vynucených fumblů a zachycených intercepcí.

Nic z toho nefungovalo a selhali také trenéři, kteří tomuto hernímu plánu po celý zápas věřili.

Frustrace z vývoje zápasu a z bezradosti ve hře na obou stranách míče vedla k akceleraci trendu, který jsme zaznamenali už v minulém utkání – zvýšenému počtu penalt. Dosáhly hraniční úrovně, stály za dílčími neúspěchy ve hře, v součtu svou četností a závažností také za prohrou.

Průběh zápasu:

1. čtvrtina 
V první části hry skórovali pouze Jets. Úspěšný drive zakončil pohotově quarterback Josh McCown, když se před ním obrana Bills rozestoupila. 0-7.

2. čtvrtina
Svou sílu ukázali na přelomu čtvrtin také Bills, v povedeném drivu se hlavně zásluhou pasové hry propracovali do red-zóny Jets a úsilí korunoval Taylor utěšnou přihrávkou na nováčka Zay Jonese, který patřil v utkání ke světlým zjevům v týmu Bills. 7-7. Jets kontrovali bodovým ziskem z FG. Bills měli našlápnuto se do poločasu znovu prosadit a dostali se až na jetskou 35. Hru se ale wide receiver J.Matthews pokoušel (v dostřelové pozici pro Hauschku) nastavit pro zisk prvního downu, protože do konce poločasu zbývala ještě minuta, míč ztratil a do šaten se tedy odcházelo za stavu 7-10 pro domácí. Prvnímu poločasu dominovaly defenzívy. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se měla obrana Bills podvolit tempu běhové ofenzívy soupeře (loni byla až 21. v lize v počtu povolených yardů v běhové hře – letos patří k neúspěšnějším).

3. čtvrtina
Komentátoři sice předpověděli konec billské neúčasti v play-off už v této sezóně, ale pak zcela nepokrytě fandili Jets. Druhý poločas přinesl změnu obrazu hry. Podstatnou. Ve všech herních činnostech, ve kterých byli Jets v prvním poločase lepší o trošku (a upřímně – byly to téměř všechny důležité), začali náhle dominovat a opanovali dění na hřišti. První tři drivy Bills přinesly 3 a ven. Oproti tomu Jets zajišťovali převahou na LoS nedotknutelnost McCownovi a ten byl schopen dotáhnout dva drivy až k touchdownu. 7-24

4. čtvrtina
Billská snaha o změnu skóre nebyla podložena změnou herního stylu. Už v základu narážela na základní problém: Bills podlehli v podstatné porci soubojů na line of scrimmage – a to na obou stranách míče. Dominance defenzívní lajny Jets nad o-line Bills byla až hrůzostrašná, střed museli hráči Bills výkrývat přesilou dva na jednoho a kolem nich probínali bez odporu rychlí OLB až k Taylorovi. Defenzívní lajna Bills se tříštila na o-line Jets, protože nedostávala potřebnou podporu, bojovala s přesilou, situaci řešila pokusy o obchvat, což oslabovalo středovou vazbu a celistvost boxu. Jets dokázali kapitalizovat turnovery Bills. Po touchdownu na 7-31 byl zápas rozhodnut a přehoupl se do garbage time, což umožnilo Bills parciálně upravit výsledné skóre do příznivější podoby.

Driv(e)ssence:

JETS 1 (punt)
Jets se tlačili, využili nepřesnosti při tacklování obránci Bills, ale 1. down nezískali (3 a ven) a defenzívní koordinátor Bills, Leslie Frazier si oddychl

BILLS 1 (punt)
Zbytečný faul za 10 yardů, Jonesův pokus pro ztrátu,  sack OLB Jenkinse a MCoyův běh pro ztrátu přinesly rychlý konec drivu

JETS 2 (touchdown)
I když je průměrný věk týmu Jets 26 let, QB McCownovi už je 38 let. Proto se zdá skoro k nevíře, že nejdůležitější zisky během drivu získal quarterback po vlastních. TD McCown. Jets opět ukázali, že jsou lets v red-zóně extrémně nebezpeční. Bills navíc úspěchu Jets asistovali nepřesnými tackly.

BILLS 2 (punt)
J.Matthew výborně zkompletoval pas Taylora, ale Shady se přesvědčil, že proti důrazné 3-4 obraně Jets to dnes středem nepůjde.

JETS 3 (punt)
Ale, ale, velká škoda! L.Johnson v panice neudržel míč pro intercepci, krátký kurs žonglování vystřídalo gesto zklamání.

BILLS 3 (touchdown)
J.Mills vyfasoval jednu z mnoha zbytečných penalt Bills, ale krásný fake při qb-draw a dokonalý seběh a catch Zay Jonese přinesly úspěch.

JETS 4 (fg)
J.Kearse to začal ziskem 18 yardů, A.Seferian-Jenkins dodal důležitý 1.down a nejvíc páry přidal drivu billský S.Lawson za hrubost na quarterbacka. Drive zabrzdil až sporný OPI M.Forteho na billské dvacítce.

BILLS 4 (punt)
Po výborném pasu při třetím downu na D.Thompsona se zdálo, že drive bude mít šanci na úspěch, ale pak se dostal do nesnází T.Taylor. Jednou pohotově zalehl s míčem, podruhé byl sackován a potřetí byl hitován helma na helmu bez odezvy rozhodčích (patrně to bylo správné rozhodnutí, protože Taylor byl ve volném poli mimo kapsu).

JETS 5 (punt)
Catch-flip a YaC Forteho přinesly šanci na úspěch drivu, kvalitní tackle A.Washingtona na B.Powella pro ztrátu yardů ji rychle vyrušily.

BILLS 5 (fumble)
Kelvin Benjamin fandil na lajně Bills a bylo také příjemné vidět, jak trenéři přáli úspěch Zay Jonesovi a chválili ho. Tenhle drive se ale Bills nepovedl. B.Skrine rozhodil nedovoleným kontaktem krok Z.Jonesovi, který špatně došlápl a odkulhal za lajnu. A.Holmes si perfektně seběhl, v obklíčení 2 obránců si dobře mířený a časovaný míč uměl převzít. 2 sacky ale drive popohnaly do rizika, J.Matthews se snažil nastavit svůj zisk z catche a fumbloval. Pro Bills to byl teprve druhý fumble v sezóně.

JETS 6 (konec poločasu)
R.Humber dokázal udržet nohu M.Forteho, takže když přidali Bills ještě sack C.Thorntonem, nastal čas k odchodu do šaten.

BILLS 6 (punt)
Před odchodem ze hřiště zmínil McDermott v krátkém rozhovoru nezbytnost eliminace zbytečných penalt. Drive nezačal dobře – D.Davis chytil L.McCoye za paty – 3 a ven.

JETS 7 (touchdown)
Úspěch drivu se opíral o dvě dvacetiyardové hry – M.Forte oběhl box a J.Kearseho únik hasil L.Alexander. Další dílky skládačky přidali: S.Lawson, sackující quarterbacka za helmu a T.White, který podcenil rychlost R.Andersona a umožnil J.McCownovi mu přesně přihrát. V druhém poločasu byla zatím největším zážitkem reklama na džíny Wrangler v klasickém stylu.

BILLS 7 (punt)
Stále v módu běhu L.McCoye pro ztrátu. 3 a ven.

JETS 8 (punt)
Po penaltě za facemask jsou Jets rázem na půlce, ale dobrá práce pasové obrany je zastavila.

BILLS 8 (punt)
Další zhroucená kapsa, další penalta, další 3 a ven. V této chvíli mají Bills uhráno za druhý poločas 9 yardů.

JETS 9 (touchdown)
B.Powell ustál, nechte mě to spočítat, 5 kontaktů. Druhá hra drivu – běh M.Forteho pro TD.

BILLS 9 (fumble)
Jeden fanoušek Jets organizuje fandění celého stadiónu lépe a přesvědčivěji, než jsou schopni v tomto zápasu naši koordinátoři organizovat hru svých týmů. Bills předvedli drop Taylora po chybném snapu a pak také myšlenkový smyk tight enda N.O´Learyho, který sice krásně zachytil míč na jetské čtyřiatřicítce pro zisk prvního downu, ale po pádu na trávník si uvědomil, že se ho nikdo nedotkl, takže opět vstal, aby přidal další yardy a při tom si nechal z rukou vyrazit míč.

JETS 10 (punt)
Billské obrana, provádějící rozsáhlý blitz, si nechala utéct B.Powella, ale držení naštěstí vrátilo hru zpět. O chvíli později nepřekonal J.Hughes svou chuť se vyjádřit k práci rozhodčích a dostal penaltu: nerespektování rozhodnutí rozhodčích. Přesně v této chvíli měli Bills na kontě 52 yardů získaných ofenzívou a 54 yardů ztracených v penaltách. Další misstackly Bills utnul kvalitním zákrokem Wright.

BILLS 10 (fumble)
Obránci Jets předvedli předsnapový taneček, aby ukázali billské ofenzívě, jak ji mají na háku. Z.Jones po dalším úderu už zůstává definitivně za lajnou. T.Taylor pod tlakem řeší situaci únikem, ale je zachycen, ztrácí míč, fumble, re-fumble, covery, re-covery a míč má na billské pětce obránce Jets D.Davis.

JETS 11 (touchdown)
M.Forte.

BILLS 11 (downy)
Drop J.Matthewse při 4 a 3 yd.

JETS 12 (fg)
Běh, čas, běh, čas a fanoušci Bills kroutí v hledišti nevěřícně hlavou. Třetí nejlepší běhová obrana v lize? To už teď asi neplatí.

BILLS 12 (touchdown)
Začíná garbage time. Režie nás pobavila černobílou ukázkou z utkání buffalských Bills s brooklynskými Titans (předchůdci dnešních Jets). Moc velká zábava to ale není. L.Thomas předvádí dva výborné catche a drive je ukončen výborným pasem T.Taylora, který zůstává i za rozhodnutého stavu na hřišti, na D.Thompsona.

BILLS 13 (touchdown)
Hauschkův onside kick dává možnost Bills ještě jednou přejít hřiště. Hlavní posun zajišťuje DPI D.Robertse. Úporné dobývání end-zóny Jets ukončuje T.Taylor běhovým TD.

JETS 13 (konec zápasu)
Jets získávají první down a tím ukončují utkání.

Nume(ro)zbor

Ofenzíva

startovní sestava

Tyrod Taylor QB
LeSean McCoy RB
Jordan Matthews WR
Zay Jones WR
Logan Thomas TE
Nick O’Leary TE
Cordy Glenn LT
Richie Incognito LG
Eric Wood C
Vlad Ducasse RG
Jordan Mills RT

Ofenzíva nehrála v dobrém rytmu. Hry postrádaly tempo. S hybridem zóna – m2m si nevěděla rady. Získala sice 304 yardů (průměrně 4,4 yardu), ale z toho 127 yardů v době, kdy už nebylo o co hrát. Propadala hlavně o-line – Cordy Glenn a Vlad Ducasse patřili k nejhorším hráčům na hřišti, Eric Wood jim dýchal na záda. Dva pobyty v red-zóně Bills proměnili na touchdowny. Konverze 3.downů byla žalostná: 6 ze 16, jediný pokus o uhrání 4.downu Bills nevyšel.

Běhová hra

Bills byli po většinu utkání bezzubí. Tým musí stavět ještě alternativního plnohodnotného running backa k L.McCoyovi. Jets McCoye uštvali, zbytek asi můžeme přičíst krátkému odpočinku, protože v utkání s Raiders byl hráč vytížen rekordním způsobem. McCoy na 12 pokusů získal 25 yardů, takže ani nebyl nejlepším billským rusherem (tím se stal T.Taylor s 35 yardy a touchdownem). Jen 3 získané první downy dokreslují tristní výkon. Hráči billské o-line nepomohli, jejich blokovací schéma bylo neúčinné a většinou prostě nebylo kam a kudy běžet. A pokud už proběhli, zastavil je LB Darron Lee.

Pasová hra

Výkon do fantasy asi nebyl pro T.Taylora tak špatný: kompletace 29/40 je za stávající situace vynikající, 285 yardů, 2 touchdowny, žádná intercepce, běhový touchdown – to vše zní fajn, pokud ale přidáme údaj 7 sacků pro ztrátu 41 yardů a z dosažených yardů bychom odečetli ty, které přišli v nepodstatné části utkání, výsledný dojem by byl mnohem horší, než údaj uvedený v kolonkách: QBR 51,4.

Kvalitní utkání odehráli dva wide receiveři: Deonte Thompson 7/10 pro 81 yardů, 1 TD a Zay Jones 6/7 pro 53 yardů a TD. Rád bych k nim přidal také další wide receivera, Jordan Matthewse, ale v důležité hře na konci prvního poločasu se snažil o nemožné a tak trochu volejbalovým zákrokem získával yardy navíc, což skončilo neslavným fumblem. Vše se odehrálo v dokopové vzdálenosti od jetského háčka, takže tým přišel o možnost vyrovnat před poločasem skóre zápasu. Nick O´Leary nepřesně blokoval, lépe si počínal jako receiver, 4 z 5 pro 51 yardů (nejdelší hra 20 yardů) je velice obstojný výsledek, pokud by ovšem na konci svého nejdelšího pokusu nepřišel o míč. Taylor si nedovolil rozehrávku do screenu, protože rychlí hráči jetské obrany hráli hodně natěsno, k cílům velice rychle přistupovali a jejich tackly byly přesné.

Defenzíva

startovní sestava

Shaq Lawson LDE
Kyle Williams LDT
Adolphus Washington RDT
Jerry Hughes RDE
Lorenzo Alexander SLB
Preston Brown MLB
Ramon Humber WLB
TreDavious White LCB
Shareece Wright RCB
Micah Hyde SS
Jordan Poyer FS

Takhle špatnou defenzívu Bills letos ještě neměli. Poločas se držela a opět to vypadalo, že navzdory mizérii útoku nás obrana udrží do konce zápasu ve hře o výhru. Bohužel, ve druhé části hry se obrana položila. McCownovi poskytla dost času pro slušnou mezihru vzduchem a úplně zkolabovala při krytí běhové hry Jets. V prvním případě selhal passrush, v druhém zvolený způsob tacklování. Celkově pustili Bills 331 yardů, Jets nechali časový prostor na míči třicet tři a půl minuty. Ze čtyř dosažení billské red-zóny vytěšili Jets 3 touchdowny. Proti 3.downům Jets se obraně dařilo slušně, povolili 6x ze 14 pokusů.

Běhová obrana

Večerní kolaps jako připomínka uplynulé sezóny. Jets naběhali 194 yardů a skórovali 3 touchdowny. Prosadili se všichni hráči, kterých se v zeleném běhová hra týkala. Velké problémy nám už několik let (včetně utkání proti Bears) činí Matt Forte. Prosadili se ale také B.Powell, E.McGuire a v neposlední řadě quarterback J.McCown. Většinu běhů pochytal v 5-10 yardovém gapu P.Brown a L.Alexander, Bills ale pustili i pár větších her, které museli hasit hráči secondary. Střed defenzívní lajny byl povětšinu druhé půle průchozí a mně se začalo stýskat po Marcell Dareusovi. Zisk 10 prvních downů – to je trochu moc.

Pasová obrana

QB Josh McCown odehrál pohodové utkání, naše obrana ho moc neobtěžovala. Zkompletoval 14 pasů z 20 pro zisk 148 yardů, 1 touchdown, žádná intercepce, 1 sack pro ztrátu 3 yardů, QBR 85,3. Žádný z jeho receiverů nepřekonal hranici 50 yardů, ale McCown dokázal naši secondary zaměstnat dostatečně, aby nemohla polevit v bdělosti. Pokud k tomu došlo, byl schopen naši secondary účinně potrestat.

Spectým

Odehrál své. Teoreticky mohl lepší startovní pozice připravovat obvyklý returner. WR Brandon Tate se ale mezi 48 vyvolených hráčů nedostal a zůstal mezi pěticí neaktivních hráčů (inactives). S.Hauschka s kolektivem zahrával pouze 3/3 PaTy. Velmi dobře si počínal punter C.Schmidt, jehož výkonnost v sezóně má stabilní úroveň.

Turnovery

Bills ochutnali své vlastní medicíny. Rozdíl minus tři je vysoký, patřil k hlavním důvodům, proč si Jets vypracovali rozhodující náskok.

Bills 3
Jets 0

Ani jeden quarterback nenahrál na intercepci. Bills ale čtyřikrát fumblovali:
Tyrod Taylor – 2x (jednou pokryto Bills)
Jordan Matthews
Nick O´Leary

Penalty

Na obou stranách jich bylo požehnaně. Těm billským se ale od trenérů požehnání určitě nedostane a doufejme, že trend zvýšeného počtu penalt, započatý v minulém zápase s Raiders, opět poleví.

Bills – 11 penalt, 99 yardů, 5 prvních downů pro soupeře
Jets – 10 penalt, 60 yardů, 5 prvních downů pro soupeře

Penalty hráčů Bills

1. čtvrtina = T.Jones (vysoký blok), J.Matthews (nesprávné postavení), J.Mills (ulívka snapu)

2. čtvrtina = S.Lawson (napadení QB), C.Glenn (držení), L.Thomas (ulívka snapu), S.Wright (ruce),

3. čtvrtina = C.Thornton (mřížka), T.White (mřížka), D.Thompson (ulívka snapu), S.Lawson (ofsajd), J.Hughes (nesportovní chování)

4. čtvrtina = J.Webb (ofsajd)

Koučing

Bills přišli do utkání se záměrem, který zpětně pohlíženo, nemohl vyjít. S ohledem na vyrovnaný průběh prvního poločasu je asi neopodstatněné tvrdit, že bylo chybou z herní plánu ustoupit, protože v průběhu zápasu může být zásadní adjustace kumulovanou chybou, která zapříčiní jen další zhoršení výkonu. Ofenzívní koordinátor nyní nedisponuje hráčskou kvalitou pro vyztužení o-line. Starost o míč a otazníky ohledně disciplíny se ale při 4 fumblech a 99 ztracených yardech vymykají ze znění trenérské mantry Sean McDermotta.

Rozhodčí

R 23 Jerome Boger s týmem:
U 49 Rich Hall
DJ 134 Ed Camp
LJ 63 Mike Carr
FJ 103 Eugene Hall
SJ 87 Walt Coleman
BJ 112 Tony Steratore

Bez výhrad.

Bilance a další zápasy

Zatím nevíme, jak dopadnou další zápasy weeku. Bills jsou nyní na bilanci 5-3. Mají dost času na to, aby se připravili k domácímu zápasu proti NO Saints. Pak vyrazí ke dvěma venkovním utkáním se soupeři ze západní divize AFC – LA Chargers a KS Chiefs. Po přesunu do Buffala se můžeme těšit na tým Toma Bradyho. Vzhledem k prohře s Jets potřebují Bills ve dvou utkáních z vyjmenovaných čtyř uspět. V minimálně jednom bezpodmínečně.

Nejlepší hráči Bills

WR Zay Jones – nedropoval, získával separace, statečně bojoval

MLB Preston Brown – jediný obránce, se kterým jsem byl spokojený

P Colton Schmidt – bezchybný i ve chvílích, kdy je tým přišpendlen na nulku

Tabulka AFC-East:

New England Patriots 6 2
Buffalo Bills 5 3
Miami Dolphins 4 4
New York Jets 4 5

AFC

Current Projection Playoffs
AFC East W L T W L T Playoffs Win Div Top Seed Win SB
New England 6 2 0 11.7 4.3 0.0 97.2% 88.4% 34.9% 17.7%
Buffalo 5 3 0 8.6 7.4 0.0 46.9% 10.1% 1.3% 0.8%
Miami 4 4 0 6.6 9.4 0.0 9.0% 1.4% 0.1% 0.1%
NY Jets 4 5 0 6.0 10.0 0.0 2.6% 0.0% 0.0% 0.0%
AFC North W L T W L T Playoffs Win Div Top Seed Win SB
Pittsburgh 6 2 0 11.4 4.6 0.0 97.0% 93.8% 32.6% 13.8%
Baltimore 4 5 0 8.0 8.0 0.0 33.7% 4.8% 0.1% 0.8%
Cincinnati 3 5 0 6.9 9.1 0.0 12.8% 1.3% 0.0% 0.2%
Cleveland 0 8 0 1.9 14.1 0.0 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
AFC South W L T W L T Playoffs Win Div Top Seed Win SB
Jacksonville 5 3 0 10.4 5.6 0.0 90.0% 65.8% 11.9% 6.9%
Tennessee 5 3 0 9.0 7.0 0.0 58.0% 28.8% 2.1% 1.2%
Houston 3 5 0 7.2 8.8 0.0 18.4% 5.1% 0.0% 0.5%
Indianapolis 3 6 0 5.2 10.8 0.0 1.4% 0.3% 0.0% 0.0%
AFC West W L T W L T Playoffs Win Div Top Seed Win SB
Kansas City 6 3 0 11.0 5.0 0.0 95.3% 91.1% 16.9% 10.4%
Oakland 4 5 0 7.1 8.9 0.0 11.8% 3.6% 0.0% 0.3%
LA Chargers 3 5 0 7.0 9.0 0.0 14.5% 3.1% 0.0% 0.3%
Denver 3 5 0 6.8 9.2 0.0 11.2% 2.2% 0.0% 0.2%