OPĚT PŘIPOMÍNÁM, ŽE STRÁNKA SE SAMA NEAKTUALIZUJE! MUSÍTE JÍ AKTUALIZOVAT SAMI, NAPŘ. KLÁVESOU F5!!!

Máme tu další uzávěrku přestupů, která pravidelně přináší velkou zábavu pro hokejové fanoušky, jelikož se při ní odehrává velká řada výměn. Buffalo je tento rok velmi nevyzpytatelné.Může se stát, že vám vlastně nebudu mít co napsat. Možná nás ale Botterill překvapí. On sám uvedl, že jeho tým usilovně pracuje na tom, aby prozkoumal všechny varianty a popřípadě přivedl někoho, kdo by týmu dával dlouhodobě smysl. Je otázka, zda se taková nabídka vyskytne. Nezbývá nic než čekat.

Informace o spekulacích a trejdech začínám přidávat od pátku 22.2. v jakési rozumné míře. Intenzivní live přenos uzávěrky začne v pondělí 25.2 od 17:30. Trejdy se pak uzavřou ve 21. hodin.

____________________________________________________________________________________________________

25.2. – 22:45 – Ano, to bude opravdu vše. Díky všem, kteří přenos sledovali.

25.2. – 21:42 – TRADE – Nathan Beaulieu míří do Winnipegu. Opačným směrem putuje volba v šestém kole draftu. Bohužel to není to, co si Botterill žádal, avšak lepší získat něco než nic.

25.2. – 21:27 – Botteril promluví k médiím ve 23:50. Když se ho novináři zeptali, zda je hotov, nedostalo se jim jediné odpovědi.

25.2. – 21:20 – Mnoho týmů oznámilo, že již žádné další výměny neudělaly. Buffalo mezi nimi zatím není. Navíc prý registr trejdů NHL má poměrně velkou frontu trejdů čekající na potvrzení. Zatím není oficiálně konec.

25.2. – 21:00 – Nastala uzávěrka přestupů! Zhruba do půl hodiny bychom měli vědět, zda Sabres někoho vyměnili.

25.2. – 20:49 – Je mi líto, že váš tak nudím, ale opravdu není co psát. A to u toho sedím nonstop.

25.2. – 20:40 – Flames nakonec lovili jinde. Vybrali si Oscara Fantebrega z Kings.

25.2. – 20:19 – Calgary se údajně dosti zajímá o naše obránce,

25.2. – 20:03 – Jsme v poslední hodině. V ní se odehrává drtivá většina trejdů, tak uvidíme, zda nám něco tento nudný den naruší.

25.2. – 19:40 – Derrick Brassard byl vyměněn do Colorada. To dává Avalanche hned šest centrů. Buffalo by mohlo mít zájem o jednoho z nich. V úvahu přichází Compher či Kerfoot.

25.2. – 19:10 – Zatím celá NHL vyčkává. Nic většího s v poslední době neděje. Tak alespoň něco z jiného soudku. Pokud by Šavle chtěly získat Simmondse z Philadelphie, musely by zaplatit první kolo draftu a prospekta.

25.2. – 18:39 – ExBuffaláci – Tak tomu říkám finální direkt. Cliff Pu byl vyměněn z Caroliny do Floridy za budoucí vyrovnání, tedy cca 7, 6 kolo draftu. Tomu říkám trejd. Skinnera za 2. a 6. kolo draftu.

25.2. – 18:25 – Nakonec se spekulace začínají rojit i kolem Nathana Beaulieho. Ten na otázku, zda ví o nějakém šumu ohledně jeho jména jen odpověděl: „Nevím o ničem. Rád bych zůstal v Buffalu. Nemůžu se dočkat, až tenhle den skončí.“ Tomu říkám otočka o 180 stupňů.

25.2. – 18:15 – Nejvíce pozornosti samozřejmě přitahuje Rasmus Ristolainen. O něj by mohli mít zájem v Tampě. V úvahu pak pro Buffalo přichází hráči jako J.T. Miller, Yanni Gourde či Tyler Johnson.

25.2. – 17:55 – Co dneska můžeme očekávat? Sabres se potřebují zbavit obránců. Ristolainen, Dahlin, Bogosian, Montour, Scandella, McCabe Hunwick, Beaulieu, Nelson (Pilut na farmě). Šavle mají momentálně devět beků, ke kterým se dá počítat lehko přivolatelný Pilut. O Housleym je známo, že má rád 8 beků na soupisce, přesto je očekáváno, že alespoň jeden obránce dnes Buffalo musí opustit. Po příchodu Montoura se hodně mluví o Ristolainenovi. Ten je sice ofenzivně velmi dobře vybaven, obraně však opět dost pokulhává. O tom svědčí -22 bodů v hodnocení +/-, které je pro obránce dost stěžejní. Druhý nejhorší v této disciplíně, Marco Scandella, má pouze -5 bodů! Ice-Timeově podobní Dahlin a Bogosian mají +2, respektive -3 body. O Beaulieho, Hunwicka a Nelsona pravděpodobně nebude zájem. Buffalo tak může dnes opustit kterýkoliv ze čtveřice Ristolanen, Bogosian, Scandella, McCabe. Záleží na nabídce. Botterill bude chtít mladého útočníka, který by již nyní mohl hrát v elitních dvou útocích.

25.2. – 17:45 – Startuje live přenos uzávěrky přestupů!

25.2. – 7:10 – TRADE – Ale tak přece jsme se dočkali!!! Jason Botterill měnil s Anaheimem! Do Ducks putuje uvadající Brandon Guhle a podmíněný výběr v prvním kole draftu. Jedná se o volbu, kterou jsme získali od Sharks. Máme však nárok namísto Sharks věnovat Anaheimu volbu v draftu od Blues, pokud tato volba bude mezi posledními dvanácti. No a koho za to získalo Buffalo? Botterill vyšperkoval obranu a k Šavlím míří Brandon Montour!

24.2. – 18:55 – PODPIS – Tak jsem vás navnadil ale nohama zpátky na zem. Vzhledem ke zranění brankáře Jonase Johanssona, který byl jedničkou druhého záložního celku Buffala (Cincinnati Cyclones), museli Sabres podepsat ještě jednoho brankáře, který by případně mohl krýt záda při absenci dvou brankářů Sabres. Smlouvu s Buffalem podepsal Adam Wilcox, který působí v Rochesteru jako dvojka za Scottem Wedgewoodem. Wilcox byl ještě uplynulý rok pod smlouvou se Šavlemi, ti však o jeho služby neměli zájem, a tak jej podepsal alespoň Rochester. Nyní je pod jednoletou, dvoucestnou smlouvou Wilcox opět oficiálně v organizaci Sabres. Nejdřív však musí projít waiver listem, aby mohl znovu oficiálně působit v Rochesteru.

24.2. – 11:05 – Dvě pro mě nejzajímavější jména v rámci uzávěrky přestupů již mají nové domovy. Ryan Dzingel se společně s výběrem v sedmém kole draftu stěhuje za svým bývalým spoluhráčem Mattem Duchenem do Columbusu. Opačným směrem putuje Anthony Duclair a dvě volby ve druhém kole draftu. Další jméno, o kterém jsem doufal, že by mohlo přistát v Buffalu je Matts Zuccarello z Rangers. Ten putuje do Dallasu za podmíněné výběry ve druhém a třetím kole draftu 2019, respektive 2020. 2. výběr v draftu se může stát prvním, pokud Dallas projde přes dvě kola play-off. Výběr v třetím kole se stane prvním, pokud Zuccarello prodlouží s Dallasem.

23.2. – 16:30 – Buffalský radiotelevizní pořad The Instigators zvolil seznam čtyř hráčů, kteří by dle nich mohli skončit v Buffalu. Zároveň Peters s Rivetem přidali i domněnky, za co by uvedení hráči mohli přijít. Prvním hráčem na seznamu je Alex Chiasson, který by mohl k Šavlím přijít za Bogosiana a volbu v druhém kole draftu. Dalším zmíněným hokejistou byl Chiris Kreider, za kterého by Šavle údajně investovaly první kolo draftu. Třetím vybraným hráčem dvojicí Rivet a Peters byl Wayne Simmonds, který by do Buffala mohl přijít za první kolo draftu a prospekta. Nakonec přidal svůj typ i Martin Biron, který prohlásil, že za první volbu draftu a Nylandea bychom mohli obdržet Jonathana Huberdeaua. Naopak Mark Stone byl odmítnut.

22.2. – 18:25 – A kdyby někoho zajímalo, za co Duchene odchází, tak je to Jonathan Davidsson (starší bratr Buffalského prospekta Marcuse Davidssona), Vitali Abramova, výběr v 1. kole draftu 2019 a podmíněný výběr v 1. kole draftu 2020 (který Ottawa dostane v moment, kdy Duchene s Columbusem prodlouží kontrakt). Do Columbusu pak ještě putuje obránce Julius Bergman.

22.2. – 18:05 – Duchene to nebude! Ottawa se vší pravděpodobností posílá Duchena do Columbusu. Zatím není známo za co, ale věci se pouze finalizují.

22.2. – 13:55 – Odbočka mimo současný kádr Šavlí. Stále silněji se spekuluje, že by mohl být Ryan Miller vyměněn do San Jose, kde by tak mohl jako velmi kvalitní náhradník Martina Jonese pomýšlet na vytoužený Stanley Cup.

22.2. – 12:20 – Jelikož Ottawa nenasadila do utkání s New Jersey své nejlepší trio Duchene, Dzingel, Stone, začíná se silně spekulovat, kdo a kam bude vyměněn. Jedním ze zmiňovaných týmu je i Buffalo. To by mělo mít údajně zájem o služby Duchena či Dzingela.